Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA

Vyžínače a křovinořezy

Levné sekačky na trávu

Dobře upravená a ořezaná tráva je určujícím faktorem dobře udržovaného majetku. Současně řešení pomáhají organizovat zahradní práce pohodlné tak, aby fungovali hladce a nebyly príliš fyzicky zatěžující. Sekačka na trávu snadno zvláda překážky ukryté v trávě, takže sa nemusíte starat o její poškození a přesnost stříhání. Další výhodou jejich nákupu je, že jsou mobilní a nevyžadují použití malého ručního kabelu zapojeného do napájecího zdroje. Ergonomie sekání trávníka a pohodlí tohoto druhu činnosti jsou zaručené moderní benzínovou sekačkou na trávu, která je k dispozícii i v sortimentu Baumax.

Sekačky, křovinořezy - Baumax
 

Benzínové sekačky - jak vybrat tu správnou?

Každý typ povrchu vyžadující sekání má svoje vlastní pravidla a vyžaduje jiné vybavení. Z tohoto důvodu věnujte zvláštní pozornost šírce kosení, protože tento parameter určuje velikost plochy na sekání. Druhým problémem je, zda má být sekačka poháněná nebo ne - toto je první řešení zejména pro trávníky s plochou presahující 1000 m².

Moderní řešení zahŕnující i funkčnost kombinované s komfortem používání, proto dávejte pozor na další aspekty, jako například: broušení stonků nebo sekání s bočním nebo zadním vyhazováním. Pokud se však zabýváme nerovným povrchem, je dobré vsadit na křovinořezy, které jsou k dispozíci i prostředníctvím nášeho obchodu.

 

Pohodlnost při sekání trávníku

Na sekání zahradního trávníku nebo pozemku nejsou spojené tvrdé práce, v sekačkách na trávu se uplatňují řešení, která ulehčují práci. Mezi tato řešení patří možnost nastavení výšky sekání, trysky pro jednoduché čištění krytu a pohonu zadních kol, takže nemusíte vynaložit velké úsilí na celou operaci. V některých typech sekaček najdete i elektrický startér, který má pozitivní vliv na start sekačky.