Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Šířka (cm)
Výška (cm)
Hloubka (cm)
Barva
Rozměry (cm)
Více
Hledat

Rošty

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3  4    
2299,00 Kč / ks
1429,00 Kč / ks
1479,00 Kč / ks
3399,00 Kč / ks
2799,00 Kč / ks
4739,00 Kč / ks
2139,00 Kč / ks
9439,00 Kč / ks
1889,00 Kč / ks
999,00 Kč / ks
Výprodej
2329,00 Kč / ks
3399,00 Kč / ks
2549,00 Kč / ks
1559,00 Kč / ks
1899,00 Kč / ks
1559,00 Kč / ks
2399,00 Kč / ks
999,00 Kč / ks
3469,00 Kč / ks
3019,00 Kč / ks
1889,00 Kč / ks
1  2  3  4    
Jakou matraci vybrat pro alergika

Jakou matraci vybrat pro alergika

10.05.2021

Pokud vám téma alergií není cizí, určitě víte, že provádění každodenních činností, včetně usínání za přítomnosti alergenů, není snadné a bezproblémové. Zhoršující se příznaky alergií - jako jsou slzení očí, rýma nebo svědění kůže - jsou obzvláště...

Matrace pro miminko – jakou vybrat? Řiďte se těmito 5 faktory

Matrace pro miminko – jakou vybrat? Řiďte se těmito 5 faktory

22.04.2021

Vhodně zvolená matrace pro kojence znamená klidné, bezpečné a prospané noci - pro dítě i jeho rodiče! Je také zárukou zdravé páteře a minimalizování rizik vadného držení těla. Malé děti tráví většinu dne v posteli. Proto musíme zvolit kvalitní matraci...

Kterou matraci si vybrat? 4 praktická doporučení

Kterou matraci si vybrat? 4 praktická doporučení

31.10.2019

Pokud vám záleží na zdravém spánku a lepší pohodě každé ráno, zapomeňte na polovičatá řešení v podobě pohovky nebo gauče a vyberte si pohodlnou postel s dobře zvolenou matrací.

Matrace pro miminko – jakou vybrat? Řiďte se těmito 5 faktory

Matrace pro miminko – jakou vybrat? Řiďte se těmito 5 faktory

02.05.2021

Vhodně zvolená matrace pro kojence znamená klidné, bezpečné a prospané noci - pro dítě i jeho rodiče! Je také zárukou zdravé páteře a minimalizování rizik vadného držení těla. Malé děti tráví většinu dne v posteli. Proto musíme zvolit kvalitní matraci...

Spánek je nejdůležitější věc. Vybirame postel do ložnice

Spánek je nejdůležitější věc. Vybirame postel do ložnice

14.07.2020

Spánek je nejdůležitější - pokud s tímto tvrzením souhlasíte, také víte, jak důležitá je pohodlná postel pro dobrý odpočinek. Při výběru se musíme rozhodnout, kolik místa máme - od toho zaleží výběr velikosti postele do ložnice.

Nejlepší postelové rošty - zajistěte si vysoký komfort spánku!

 

Spánek je nesmírně důležitým aspektem v životě každého člověka. Proto byste si měli zajistit vhodnou postel, ale také rošt a matraci k ní. Vhodné rošty odpovídájí za kvalitu odpočinku stejně jako rám postele nebo matrace. V nabídce našeho obchodu najdete atraktivní rošty do postelí, které vám pomohou vytvořit perfektní sadu pro odpočinek. Zjistěte sami!

 

Rošty- Baumax.cz

 

Proč je postelový rošt tolik důležitý?

Nezáleží na tom, zda máte barevné dětské postele, praktické jednolůžkové postele nebo velké a pohodlné manželské postele (dvoulůžkové postele), nákup roštu je v každém případě nutností. Postelový rošt je prvek, který drží matraci, poskytuje ji stabilitu a flexibilitu zároveň. Během spánku příslušný rošt nabídne vhodnou podporu vám a matraci a na druhé straně bude dostatečně flexibilní, aby vám poskytl pohodlný odpočinek. Jedná se tedy o nesmírně důležitý prvek. Výběr správné matrace výrazně zlepší komfort spánku a zajistí vhodnou regeneraci.

V naší nabídce najdete nejrůznější rošty do postele, které vám pomohou vytvořit dokonalé místo na spaní. Nezapomeňte se podívat, jaké produkty jsme pro vás připravili.

 

Jaký postelový rošt bude nejlepší?

Vybrat rošt do postele (postele, rošty a čela postelí) není vůbec jednoduché. Existuje mnoho typů těchto prvků a vybrat ten správný pro vaše potřeby může být skutečný problém. Na co se tedy zaměřit při hledání vhodného produktu? V první řadě věnujte pozornost jeho velikosti, materiálu, ze kterého byl vyroben, a dalším funkcím, které může rošt mít.

 

Je velikost roštu důležitá?

Při nákupu roštu nezapomeňte vzít v ohled velikost rámu postele, na kterou chcete rošt položit. Velikost samotného rámu postele určí totiž velikost příslušného roštu - rozměry by měly být stejné. Náš obchod nabízí postelové rošty regály různých velikostí, abyste si mohli snadno vybrat produkt vhodný pro vás.

Velikosti námi nabízených produktů v této kategorii jsou: rošty 80x200, rošty 90x200, rošty 100x200, rošty 120x200, rošty 140x200, rošty 160x200, rošty 180x200.

Pečlivě změřte postel – to vám zaručí, že vyberete správný rošt ke své posteli. Jednolůžka bývají menší a velké postele - dvoulůžkové postele - mají větší šířku.

 

Rošty- Baumax.cz

 

Z jakých materiálů může být rošt postele vyroben?

Rošty jsou obvykle konstrukce z lamel z masivu. Šířka lamel a vzdálenost mezi jednotlivými lamely se mohou lišit. Čím větší vzdálenost a tenčí lamely, tím levnější rošt, ale zároveň bude výrobek méně odolný. Rovněž není vhodné, pokud jsou lamely položeny příliš těsně. Takové uspořádání dělá rošt příliš tuhým a málo flexibilním, což se výrazně promítá do pohodlí při odpočinku.

Rošty, které nabízíme v našem obchodě jsou vyrobeny z vysoce kvalitního bukového dřeva nebo borovice. Zkušenosti výrobce nám umožnily získat dokonalý výrobek, tloušťka lamel a vzdálenost mezi jednotlivými lamely je proto ideální. Máme v nabídce také rošty, které jsou dodatečně zajištěny páskami. To zvyšuje stabilitu výrobku a jeho trvanlivost.

 

Je nastavitelný rošt dobré řešení?

Postelový rošt do vaší ložnice může být také nastavitelný. Díky tomu snadno nastavíte výšku příslušných částí roštu, a tím i matrace. Je to dobré řešení, pokud rádi spíte s hlavou výše než zbytek těla nebo když dlouhé hodiny trávíte čtením knih v posteli. Nastavitelné rošty vám také umožňují upravit tuhost v bederní oblasti.

Nastavitelný rošt může mít elektrické ovládání, díky čemuž můžete polohu roštu a matrace nastavit pomocí dálkového ovladače. Tato možnost je ideální do ložnice pro seniory nebo nemocné lidi, kteří tráví většinu času v posteli a změna polohy vleže je pro ně velmi důležitá. Nastavení lze provést také ručně.

 

Rošty- Baumax.cz

 

Je rošt nezbytný?

Při nákupu rámu postele si obvykle musíte koupit také rošt a matraci k němu (matrace a rošty). Produkty mohou, ale nemusí být prodávány v sadách. Ne všechny postele však vyžadují použití roštu. Příkladem jsou čalouněné postele a kontinentální postele. Zvláštností konstrukce tohoto nábytku je, že matrace jsou vestavěny do rámů postele. Není proto nutné kupovat matraci nebo rošt odděleně. Můžete si koupit pouze vrchní matrace nebo krycí položky. Ve většině případů však dřevěné postele, postele z borovice (borovicové postele) a dětské postýlky budou vyžadovat další příslušenství.

 

Jaké další produkty do ložnice vám můžeme nabídnout?

V naší nabídce najdete veškerý nábytek, který potřebujete k uspořádání své ložnice. Vyberte si vhodnou postel, která bude odpovídat vašim potřebám. Nabízíme postele pro jednu osobu a pro dvojice, stejně jako chytré postele se zásuvkami. Postarejte se o to, aby byla místnost dobře vybavena. Naše nabídka obsahuje rovněž atraktivní nábytek do ložnice který vás určitě osloví. Zjistěte sami!

V našich obchodech jsou k dispozici šatní skříně do ložnice a komody do obývacího pokoje. Tento nábytek bude ideální k ukládání osobních věcí. Jedním z velice funkčních prvků do ložnice jsou noční stolky a toaletní stolky. Podívejte se na naši nabídku, abyste zjistili, jaký nábytek bude pro vás ideální.

Vybrat si budete moci také různé ložnicové sestavy. Nákup sestavy vám dává záruku stylového jednotného vybavení interiéru. Sestavy jsou obzvlášť oblíbené a populární mezi našimi zákazníky. Dostupné sestavy jsou nejen zárukou atraktivního uspořádání, ale je to také výhodná koupě.

 

Rošty- Baumax.cz