Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Příslušenství
Žebřík
Tvar
Výška (cm)
Filtrační čerpadlo
Průměr (cm)
Hledat

Rámové bazény

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3    
1  2  3    
Hydromasáž

Hydromasáž

01.04.2021

Hydromasáž je procedura, která může zmírnit bolest, uvolnit tělo, zlepšit náladu, a dokonce zmenšit celulitidu. Tento typ relaxace se nejčastěji provádí v sanatoriích jako rehabilitace pro pacienty a doma (za předpokladu, že máme zahradní vířivky...

Vířivka - rozměry. Jak je spočítat?

Vířivka - rozměry. Jak je spočítat?

31.05.2021

Zahrada je místem, kam stále častěji utíkáme před městským shonem, množstvím úkolů a povinnostmi, hledáme v ní odpočinek a relaxaci. V náročné době pandemie je relaxace na zahradě jednou z nejběžnějších forem trávení volného času. Snažíme se proto tento..

Extrudovaný polystyren pod bazén – jak ho položit?

Extrudovaný polystyren pod bazén – jak ho položit?

11.05.2021

Vlastní zahradní bazén je skvělý nápad pro ochlazení v letních vedrech. Aby bylo možné jej pohodlně a bez problémů používat, je nutné jej předem řádně nainstalovat. Je to spojeno mimo jiné se správnou přípravou terénu, na kterém bude bazén... Kdysi by

Kolik stojí vířivka

Kolik stojí vířivka

20.04.2021

Pandemie Covid-19 výrazně ovlivnila náš každodenní život. Dostalo nás to do zcela nových situací a donutila nás změnit náš současný životní styl. Z našich domovů pandemie udělala školy, kanceláře, restaurace a kadeřnické salony. Motivovalo nás...

Chemie do vířivky

Chemie do vířivky

17.05.2021

V posledních letech se naše zahrady změnily k nepoznání. Zahradní prostor již není místem uspořádaným pouze květinami, keři a stromy. V současné době je zahrada také místem pro - elegantní, pohodlný, zahradní nábytek, zahradní bazény, zahradní...

Rámové bazény

Rámové bazény jsou skutečnou úlevou během horkých letních dnů. Vyhlídka na návrat domů a odpočinek v chladné vodě pro většinu lidí zní jako splněný sen. Hledáte dokonalý bazén pro sebe a svou rodinu? V takovém případě jste na správném místě!

Nabídka obchodní sítě BauMax obsahuje bazény, které se stanou základem vaší zahrady!

Zveme vás, abyste se seznámili s výrobky, které jsou k dispozici v této kategorii! Přesvědčte se, kolik jich je zařazeno do kategorie rámové bazény!

Rámové bazény - BauMax

Rámový bazén na zahradě – řešení pro celou rodinu

 

Velký bazén na zahradě je lákadlem pro celou rodinu. Tento typ stavby funguje dobře i na chatě a tam, kde se v letních měsících můžete shladit a užít si zábavu.

 

Zmíněný druh bazénu je vybaven speciálním rámem, který zaručuje dlouhou životnost a bezpečí během vodních her. Stabilní a pevná konstrukce každého modelu v této kategorii znamená, že stěny nemění svůj tvar a voda tedy neuniká ven.

Jak ohřát vodu v bazénu?

 

Když je venku teplo, nemusíte se starat o správnou teplotu vody. Problém však vzniká, když počasí není dobré a navzdory tomu se chcete koupat v bazénu. Nabídka zahrnuje solární kryty, které absorbují sluneční energii během dne a ohřívají vodu, když se bazén nepoužívá, například na večerní koupel.

 

Jak bezpečně používat rámový bazén?

 

V obchodní síti BauMax najdete obdélníkové a kruhové bazény. Který si vybrat? Záleží na vašich individuálních preferencích a podmínkách, které máte k dispozici!

Pro bezpečné používání je nutný speciální žebřík, který umožňuje bezpečný vstup a výstup z vody.

Je také třeba připomenout, že během provozu se musíte starat o kvalitu vody. Pro tento účel byste si měli zakoupit speciální filtry a síťky na nečistoty. Péče o hygienu a správné pH vody je mimořádně důležitá pro zdraví všech uživatelů, což se zajistí pravidelným používáním bazénové chemie. Dopřejte si odpočinek nejvyšší úrovně a vychutnejte si jeho pozitivní vliv! Máte zájem? V takovém případě určitě navštivte naše kamenné prodejny nebo e-shop obchodní sítě BauMax. Garantujeme, že to bude úspěšné nakupování!

Srdečně vás tímto zveme!

Kategorie: Bazény