Prezentace bazénového příslušenství — zjistěte, které bazénové příslušenství bude nejlepší!

09.05.2022

Zábava a koupání v bazénech se staly jednou z nejoblíbenějších letních aktivit posledních sezón. Díky bazénům bylo snazší přežít doby izolace a nemožnost výletů souvisejících s pandemií koronaviru. Stále více lidí si pořizuje zahradní bazén na domácí zahradu. V letošní sezóně bazénová zábava pokračuje! Podívejte se, jaké druhy bazénového příslušenství a doplňků, včetně bazénové chemie se vám budou hodit a co byste si měli pořídit, když se budete chtít právě učit plavat, hrát si ve vodě nebo jen tak odpočívat na mírných vlnách vody v bazénu.

Bazénového příslušenství- Baumax.cz


V tomto článku:

1. Proč se vyplatí brát si s sebou k bazénu bazénové příslušenství?

2. Bazénové šílenství aneb proč každý miluje zahradní bazény

- Dětské nafukovací bazény

- Dobře zvolené bazénové příslušenství

3. Co je dobré vzít s sebou k zahradnímu bazénu a co se osvědčí na veřejných koupalištích?

4. Co si vzít s sebou pro výuku plavání?

5. Nejzajímavější doplňky a bazénové příslušenství pro zábavu v bazénu

- Nafukovací plážové míče

- Nafukovací matrace a nafukovací zvířátka

6. Bazénové příslušenství nejen pro dětiProč se vyplatí brát si s sebou k bazénu bazénové příslušenství?

Zahradní bazén je místem, kde se můžete naučit plavat, hrát si a odpočívat. Příjemné chvíle v bazénu patří k oblíbeným způsobům trávení volného času během léta pro mnoha z nás. Výhod bazénů a bazénového příslušenství využívají rádi děti a dospělí. Proto, aby byla zábava co nejvíce atraktivní, je dobré pořídit si vhodné bazénové příslušenství do bazénů.

Bazénové příslušenství jsou prvky, které zpříjemňují chvíle strávené u bazénů. Často také umožňují dodržování hygieny a bezpečí osob používajících bazén. Příslušenstvím vhodným pro výuku plavání jsou užitečné rukávky na plavání ve vodě, molitanové nudle nebo nafukovací matrace, díky kterým je zábava ve vodě bezstresová a jejich používání v bazénu usnadňuje výuku plavání. Nafukovací hračky umožňují zábavu dětem a dospělým, a díky nim je relaxace na zahradě mnohem příjemnější.  

K bazénovému příslušenství patří také všechny produkty, které umožňují používat bazén bezpečným a hygienickým způsobem. V této kategorii naleznete zastřešení bazénů, schůdky a vaničky na oplach nohou. Zde je k dispozici také bazénová podložka, která chrání dno bazénu před poškozením a izoluje jej od často chladné země.

Díky použití vhodného zastřešení a bazénového příslušenství bude zábava bezpečná, hygienická a opravdu radostná. Vyplatí se je vzít s sebou, abyste si užili co nejlepší odpočinek ve vodě.

Bazénového příslušenství- Baumax.cz

Bazénové šílenství aneb proč každý miluje zahradní bazény

Zahradní bazény se rychle staly jedním z nejoblíbenějších typů zábavy posledních let. Koupání v bazénu zlepšuje vaši duševní pohodu a udržuje vaše tělo v kondici, je také nesmírně příjemné. V případě bazénů do zahrad může vám náš internetový obchod BauMax nabídnout různé zajímavé produkty. Určitě si prohlédněte naše stojanové bazény a samonosné bazény – to jsou dva nejčastěji volené modely bazénů. Pro lidi, kteří hledají vysoký komfort, bude vhodná zahradní vířivka, která vám poskytne příjemný odpočinek a maximální relaxaci v soukromí vlastní zahrady. V našem obchodě najdete nejen velký výběr bazénů a bazénového příslušenství, ale rovněž kvalitní zahradní vířivky, dodavatelem kterých je firma BestWay s.r.o. , působící na trhu již skoro 30 let.

Dětské nafukovací bazény

Pro nejmenší jsme připravili speciální nabídku - barevné dětské bazény a atraktivní nafukovací bazény. Ty zaručeně osloví každého malého uživatele. V takových bazénech bude bezpečnost zábavy na nejvyšší úrovni, takže se určitě vyplatí je svým dětem pořídit. Pokud chcete dodatečně zajistit dítěti ochranu proti UV záření během zábavy ve vodě, pořiďte si vhodné zastřešení nebo slunečník.

Dobře zvolené bazénové příslušenství

Kromě bazénu samotného se jistě bude hodit i vhodné bazénové příslušenství. S nimi se snáze naučí plavat i lidé, kteří se bojí vody, a v horkých dnech díky vhodným hračkám do vody se ti nejmenší skvěle zabaví. Připravili jsme také speciální nabídku pro dospělé - podívejte se na naši nabídku bazénů a bazénového příslušenství, jako například jsou různé modely bazénových zastřešení či ohřevy bazénů, díky kterým bude využití bazénů mnohem delší než jen v letní sezoně.

Bazénového příslušenství- Baumax.cz

Co je dobré vzít s sebou k zahradnímu bazénu a co se osvědčí na veřejných koupalištích?

Zahradní bazén či veřejné koupaliště jsou ideálními místy, kde se lze naučit plavat. Zde můžete přijít do styku s vodou pro zábavu a sport. Stojí však za to se blíže podívat na to, jak byste se měli připravit na koupání v domácím bazénu a tak i ve veřejném bazénu.

Na veřejných koupalištích a bazénech je nutná vhodná ochrana. Určitě si s sebou vezměte plavky a žabky a dodatečně jeden nebo i dva ručníky. Nezapomeňte také na sprchový gel, protože po návštěvě bazénu se vyplatí důkladně se umýt. Mezi užitečné příslušenství budou patřit také: fén, kosmetická taštička a kartáče na vlasy nebo hřebeny. Na plavání se určitě budou hodit plavecké brýle, většina bazénů vyžaduje i plavecké čepice.

V soukromých zahradních bazénech máte trochu více svobody. Blízkost domu znamená, že se nemusíte starat o kosmetiku. Vyplatí se však vzít si s sebou ručník a žabky. Ve vodě dbejte na svou bezpečnost a zdraví, a proto před vstupem do bazénu nezapomeňte se důkladně osprchovat.

Co si vzít s sebou pro výuku plavání?

K výuce plavání bychom měli přistupovat se zvláštním nasazením – lidé, kteří se na plavání dobře připraví, se budou učit ochotněji a při kontaktu s vodou se budou cítit svobodněji. Na výuku plavání se budou hodit kvalitní plavecké brýle, lidé, kteří se plavání teprve učí, často nemohou bez dodatečné ochrany otevřít oči ve vodě nebo se podívat pod vodou. Dobré je vybavit se také pěnovými nudlemi do bazénů a nejmenším pořídit nafukovací rukávky na plavání - to začátečníkům pomůže bez problémů se udržet na hladině vody a užívat si svobodně vodních hrátek .

Při nákupu doplňků na výuku plavání se vyplatí vybírat tak, aby zajistit nejmenším pohodlí. Proto je dobré vybírat barevné produkty. Takové budou děti mnohem raději používat. Více produktů na výuku plavání poskytne větší komfort především těm dětem, které se vody a plavání bojí.

Bazénového příslušenství- Baumax.cz

Nejzajímavější doplňky a bazénové příslušenství pro zábavu v bazénu

Bazénové příslušenství je široká škála produktů, díky kterým pobyt ve vodě bude mnohem příjemnější. Díky nim bude zábava ve vodě opravdu skvělá! Je dobré se rozhodnout koupit také hračky do vody – ty zpříjemňují čas během plavání.

Při nákupu hraček a doplňků dbejte na to, aby materiály výroby byly kvalitní. Díky tomu bude zakoupený produkt mnohem odolnější a déle vydrží. Nákup tedy bude dobrou investicí a pravděpodobnost, že se vám příslušenství porouchá nebo poškodí, je nižší.

Nafukovací plážové míče

Bez správných doplňků nebude zábava ve vodě tolik atraktivní. Bazén by měl být spojen se zábavou, proto je dobré pořídit si barevné, nafukovací plážové míče. V naší nabídce najdete originální modely této jednoduché, ale praktické hračky.

Nafukovací matrace a nafukovací zvířátka

Není nic víc příjemného, než líné pohoupávání na matraci na hladině vody. Příjemné houpání uvolňuje a relaxuje, proto se vyplatí pořídit si nafukovací matrace. Je to dobrá volba především pro ty, kteří si chtějí odpočinout po náročném a stresujícím dni v práci, a bývají příliš unavení na aktivní plavání a zároveň je voda uklidňuje a rádi s ní mají kontakt.

Děti mohou zažít nezapomenutelné dobrodružství na nafukovacích matracích. Dítě nepotřebuje mnoho – jeho fantazie stačí na to, aby se obyčejná nafukovací matrace proměnila v námořní loď plnou zábavy. Bazén plný vody se může stát místem nevšedních dobrodružství, a výběr vhodného bazénového příslušenství a doplňků v tom rozhodně pomůže.

Bazény- Baumax.cz

Bazénové příslušenství nejen pro děti

Obchod BauMax nabízí bazénové příslušenství a doplňky do bazénů nejen pro děti ale i dospělé. Určitě si prohlédněte nafukovací držáky na nápoje a bazénové polštáře. Ty se montují na okraje bazénů, rovněž nabízených v našem obchodě. U nás dostupné bazénové příslušenství zpříjemní pobyt ve vodě jak dětem, tak dospělým.

Nabízíme také další bazénové příslušenství umožňující udržení bazénu v čistotě. K populárním produktům v oblasti údržby patří bazénové zastřešení. Tento prvek ochrání bazén před nečistoty, a ušetří nám práci při jejich následném odstraňování. Podívejte se, jaké typy zastřešení jsme pro vás připravili v nabídce našeho obchodu. Další nezbytností pro správné fungování bazénů a bezpečí uživatelů je používání příslušné bazénové chemie a bazénové filtrace. Právě tyto přípravky zaručují nejen krystalicky průhlednou vodu, ale i vhodnou pro pokožku úroveň pH vody. Zajistěte sobě a svým blízkým další atrakce, díky pořízení vhodného bazénového příslušenství a hraček do vody. Letní sezona se již blíží. Buďte na ni řádně připraveni!

 


 

NECHTE SE INSPIROVAT!


Jaká bazénová chemie bude vhodná?


Který bazén je lepší – samonosný s nafukovacím límcem nebo s kovovou konstrukcí?


Jaké nafukovací hračky vybrat do bazénu


 

Zpět