Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Výška (cm)
Šířka (cm)
Barva
Více
Styl
Počet úložných prostorů
Rošt v sadě
Včetně matrace
Kolekce
Více
Hloubka (cm)
Zbarveni
Více
Hledat

Postele, rošty a čela postelí

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    34
3749,25 Kč / ks 4999,00 Kč / ks
Akce
Novinky
4399,00 Kč / ks 5799,00 Kč / ks
Zboží z letáku
3499,00 Kč / ks 4499,00 Kč / ks
Zboží z letáku
11999,00 Kč / ks 14299,00 Kč / ks
Zboží z letáku
4499,00 Kč / ks 6299,00 Kč / ks
Zboží z letáku
10999,00 Kč / ks
Novinky
8189,30 Kč / ks 11699,00 Kč / ks
Akce
Novinky
8999,00 Kč / ks 12499,00 Kč / ks
Zboží z letáku
Novinky
13119,00 Kč / ks
Novinky
1    3  4  5    34
Útulná a pohodlná – vybíráme nábytek do ložnice

Útulná a pohodlná – vybíráme nábytek do ložnice

29.10.2020

Ložnice je nejosobnějším interiérem ve vašem domě a měla by vám poskytnout klid a relaxaci. Při procházení návrhů, například na naší kartě Inspirace, si všimneme, že nábytek do ložnice je velkou částí nabízených produktů. Ale ani nejkrásnější postele, skř

Pohodlný spánek

Pohodlný spánek

02.07.2021

Zdravý a klidný spánek je receptem na úspěšný den. Způsob, jakým spíme, ovlivňuje naši koncentraci, kvalitu práce a učení a celkovou pohodu.

Spánek je nejdůležitější věc. Vybirame postel do ložnice

Spánek je nejdůležitější věc. Vybirame postel do ložnice

14.07.2020

Spánek je nejdůležitější - pokud s tímto tvrzením souhlasíte, také víte, jak důležitá je pohodlná postel pro dobrý odpočinek. Při výběru se musíme rozhodnout, kolik místa máme - od toho zaleží výběr velikosti postele do ložnice.

Jaké zvolit noční stolky k čalouněné posteli

Jaké zvolit noční stolky k čalouněné posteli

01.12.2021

Ložnice je místnost, která vyžaduje speciální uspořádání a promyšlené vybavení. Výběr vhodného nábytku, dekorací a textilií určuje nejen design interiéru, ale také komfort a relaxace uživatelů. Jaké prvky výzdoby by měly být v ložnici, aby se stala...

Malý pokoj pro hosty, jak jej zařídit? Navrhujeme, co by mělo být v pokoji pro hosty

Malý pokoj pro hosty, jak jej zařídit? Navrhujeme, co by mělo být v pokoji pro hosty

30.07.2022

Móda na zařizování pokojů pro hosty je stále populárnější. Většina moderních domů má jeden pokoj navíc, který slouží pro návštěvy. Pokoje pro hosty se proto stávají nedílnou součástí našich domů.

Postele


Postel -  místo, kde strávíme více než čtvrtinu života. Často na  tuto skutečnost zapomínáme a spokojíme se s náhodnou volbou nábytku, místo toho abychom zvolili jednu z pohodlných a prostorných kontinentálních postelí dostupných v obchodě BauMax. Při vědomí, kolik času strávíte ve své ložnici, nedělejte ukvapená rozhodnutí. Pořádně si rozmyslete, která postel bude pro vás nejlepší volbou. Co je třeba vzít v úvahu při jejím výběru?


Postele, rošty a čela postelí - BauMax

Dvoulůžková nebo jednolůžková postel?

Mohlo by se zdát, že rozhodnutí, zda zvolit jednolůžkovou nebo dvoulůžkovou postel je jednoduchá. Jednoduše řečeno, myslíme si, že tahle volba je určená počtem lidí obývajících ložnici. Volba však není tak zřejmá. Pokud to podmínky dovolí, rozhodněte se pro dvoulůžkovou postel. Zaručí mnohem více prostoru, což se promítne do většího pohodlí. Kromě toho se to v budoucnu může vždy hodit.

 


Postele, rošty a čela postelí - BauMax

Typy postelí v obchodě Baumax

V BauMaxu najdete širokou nabídku postelí. Můžete si vybrat z jednoduchých dřevěných postelí i bohatších variant doplněných například plastovými prvky nebo koženým čalouněním. Zvláštní pozornost si zaslouží kontinentální postele. Vyznačují se měkkým čalouněním a matrací se speciálním nosným rámem s pružiny. Tento model postele vám poskytne větší pohodlí pří odpočinku.

V obchodě BauMax najdete také další varianty čalouněných postelí. Oproti standardním dřevěným modelům mají tu výhodu, že jsou nejen velmi pohodlné, ale také mimořádně estetické.

Nabízíme rovněž postele se zásuvkami. Budou užitečné zejména do dětských pokojů nebo pokojů pro hosty. To je nejlepší způsob, jak uložit ložní prádlo a deky navíc. V obchodě BauMax si můžete zakoupit také jednotlivé díly pro svůj oblíbený kus nábytku - například rám postele (pokud již máte vybranou matraci) nebo samotnou zásuvku pod postel.