FILTRY
Filtry
CENA
Výška (cm)
Barva
Více
Hloubka (cm)
Šířka (cm)
S možností spaní
Úložný prostor

Pohovky, sofa

1    3  4  5    6
Vzorník potahových látek

Vzorník potahových látek

200,00 Kč / ks
Pohovka Merkury doti 91 g1

Pohovka Merkury doti 91 g1

4599,00 Kč / ks
Pohovka Dolores lux 05 se

Pohovka Dolores lux 05 se

4459,00 Kč / ks
Pohovka Danka lux 05

Pohovka Danka lux 05

4389,00 Kč / ks
Pohovka Zigzak

Pohovka Zigzak

4799,00 Kč / ks
Sofa Ines sawana 05 g3 sz

Sofa Ines sawana 05 g3 sz

10099,00 Kč / ks
Pohovka Komo inari 95/91

Pohovka Komo inari 95/91

9399,00 Kč / ks
Pohovka Oslo alfa 17

Pohovka Oslo alfa 17

12369,00 Kč / ks
1    3  4  5    6

Pohovky jsou jedním z nejdůležitějších prvků našich domů a bytů. Pokoj dobře přizpůsobený celému designu interiéru zvyšuje jeho estetickou hodnotu. Pohovka přináší do pokoje příjemnou a útulnou atmosféru. Kromě toho je nepostradatelná při večerním odpočinku před televizí, je užitečná pro pohodlné čtení knih nebo je nepostradatelným místem k sezení, během návštěvy hostů. Moderní pohovky, které jsou k dispozici v našem katalogu, splňují i ty největší očekávání a potřeby. Fungují skvěle v pokoji pro teenagery nebo v dětském pokoji, ale i ve velkém obývacím pokoji!

Pohovky, sofa - Baumax

Proč stojí za to mít rozkládací pohovku v obývacím pokoji nebo ložnici?

 

Není pochyb, že nejdůležitějším argumentem ve prospěch koupě rozkládací pohovky je její vysoká funkčnost. Ne každý má velkou a samostatnou ložnici, do které se vejde postel s matrací. Z tohoto důvodu je pohovka ideálním řešením, po složení navíc získáte místo, které se v našem obývacím pokoji nedá vynechat během dne. Často se stává, že dvoupokojový byt, který až dosud stačil pro potřeby páru, se začíná zmenšovat, jelikož se začnou rozšiřovat o dítě. Poté se vzdají pohodlí v ložnici, aby měli místo na hraní a na rozvoj dítěte. V této situaci je rozkládací pohovka naprostou nezbytností, abyste se při spánku mohli cítit pohodlně a zároveň aby se minimalizoval prostor v obývacím pokoji.

 

Výběr pohovek v obchodní síti Baumax

 

V katalogu našich výrobků kromě rozkládacích sedacích souprav a sedacích souprav, najdete jednolůžkové, ale i dvoulůžkové pohovky. Příznivci minimalistického a klasičtějšího nábytku u nás určitě něco najdou. Naše nabídka je určena i pro děti a mládež, pro které máme vzorované látky a dekoracní polštáře. Díky pohovce si zajistíte kvalitní odpočinek a to bez ohledu na jejím výběru.