Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Druh sortimentu
Hledat

Plastové jezírka

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
3950,00 Kč / ks
999,00 Kč / ks
1449,00 Kč / ks
1949,00 Kč / ks
3999,00 Kč / ks

Plastová jezírka

Jde-li o úpravu zahrady, první, co vás napadne, je položení vhodných keřů, rostlin a sazenic, které potěší vaše oči krásnými barvami- Plastová jezírka

Není to však jediná myšlenka, se kterou můžete přijít při navrhování zahrady. Spousta lidí chce na zahradu umístit i malé jezírko, což bude mít zajímavý vliv na celkový vzhled pozemku a stane se jedinečným doplňkem.

Na jeho vytvoření použijte vhodné příslušenství, například:

Plastová jezírka - BauMax

 

Všechny tyto produkty bez problémů najdete v široké nabídce obchodní sítě BauMax.

 

Při navrhování jezírka na vaší zahradě si promyslete, jaká velikost by byla vhodná a jak by měla být uspořádána. Vybavení jezírka určitě zahrnuje všechny druhy vodních rostlin a dekorativní kameny. Dodatečně do něj můžete vložit různé prvky osvětlení a zahradních lamp, což se může projevit jako zajímavé estetické řešení.

 

U nás si bezproblémově připravíte místo pro vaše jezírko!

 

Během plánování si připravte vhodné místo na umístění jezírka. Pro tento účel budete potřebovat vhodné zahradnické nářadí, zejména lopaty a rýče, díky kterým budete moci vykopat dostatečně širokou a hlubokou díru, do které lze umístit vybrané jezírko.

 

Vlastní jezírko vás naplní neuvěřitelnou spokojeností. Musíte však vědět, že také vyžaduje hodně práce a péče. Je nutné zvážit jeho pravidelné čištění, použití filtrů a přípravků, které inhibují růst řas. Nezapomeňte i na správný výběr vegetace.

 

Nezapomeňte, že řádně udržované jezírko se stane dekorací, která vytvoří jedinečnou atmosféru na vaší zahradě.