Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Styl
Kolekce
Více
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Povrchová úprava dvířek
Orientace
Zbarveni
Hledat

Noční stolky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    6
2159,00 Kč / set 2999,00 Kč / set
Zboží z letáku
1799,00 Kč / set 2399,00 Kč / set
Zboží z letáku
4199,00 Kč / set 5099,00 Kč / set
Zboží z letáku
1699,00 Kč / set 2199,00 Kč / set
Zboží z letáku
1959,30 Kč / ks 2799,00 Kč / ks
Akce
Novinky
1199,00 Kč / ks 1799,00 Kč / ks
Akce
1399,00 Kč / ks 1899,00 Kč / ks
Zboží z letáku
1    3  4  5    6
Jaké zvolit noční stolky k čalouněné posteli

Jaké zvolit noční stolky k čalouněné posteli

01.12.2021

Ložnice je místnost, která vyžaduje speciální uspořádání a promyšlené vybavení. Výběr vhodného nábytku, dekorací a textilií určuje nejen design interiéru, ale také komfort a relaxace uživatelů. Jaké prvky výzdoby by měly být v ložnici, aby se stala...

Uspořádání ložnice v podkroví. Jak prakticky zařídit ložnici?

Uspořádání ložnice v podkroví. Jak prakticky zařídit ložnici?

07.10.2021

Máte podkroví, které chcete funkčně využít? Řekneme vám, jak zařídit tento typ prostoru a jak zařídit funkční - a útulnou - ložnici v podkroví. Podkroví je poměrně specifický prostor, který musí být řádně uspořádán, aby působil prostornějším dojmem.

Útulná a pohodlná – vybíráme nábytek do ložnice

Útulná a pohodlná – vybíráme nábytek do ložnice

29.10.2020

Ložnice je nejosobnějším interiérem ve vašem domě a měla by vám poskytnout klid a relaxaci. Při procházení návrhů, například na naší kartě Inspirace, si všimneme, že nábytek do ložnice je velkou částí nabízených produktů. Ale ani nejkrásnější postele, skř

Jak zařídit úzkou ložnici

Jak zařídit úzkou ložnici

11.11.2022

​Zařídit úzkou ložnici může být velký problém. Vytvořit funkční a zároveň pohodlné místo k odpočinku je skutečnou výzvou. Léta se tomu věnují nejlepší interiéroví dekoratéři, kteří prezentují efekty své práce a osvědčené nápady pro malou a úzkou ložnici..

Moderní ložnice — navrhujeme, jak k ní vybrat moderní noční stolek

Moderní ložnice — navrhujeme, jak k ní vybrat moderní noční stolek

10.04.2022

​Čtyřhvězdičkové hotely té nejvyšší třídy nás naučily, že vedle postele by měl být noční stolek na odkládání drobných věcí. I když se to nezdá...

Noční stolky

 

Praktický noční stolek by měl být součástí každé ložnice. Jedná se o kus nábytku, který je široce používán, i když to tak na první pohled nevypadá, může ovlivnit pohodlí bydlení. Na jedné straně je to jednoduše funkční prvek, užitečný vedle postele v ložnici. Na druhou stranu má velký význam pro design interiéru. Volba nočního stolku by proto měla být řádně promyšleným rozhodnutím. Na co si dát pozor při nákupu tohoto typu nábytku?

 

 


Levné noční stolky v obchodě BauMax. Vaše ložnice získá funkčnost!

V naší nabídce najdete mnoho modelů moderních a klasických modelů nočních stolků. Jsou vždy užitečné, pokud chcete odložit knihu nebo telefon, když jdete spát. Díky nim také můžete mít každý večer po ruce něco k pití. Někdy je součástí ložnicových nábytkových sestav, které se obvykle skládají z manželské postele, dvou nočních stolků a skříně. V nabídce obchodu BauMax najdete široký sortiment nočních stolků různých velikostí, barev, materiálů a cen. Modely tohoto kusu nábytku mají různorodý design a konstrukci – nábytek může mít otevřené nebo uzavřené police a horní část. Volba vhodného kusu závisí na tom, co chcete do něj uložit. Podívejte se do kategorie nábytek do ložnice a zjistíte sami, jak je naše nabídka pestrá.


Jaký noční stolek vybrat? Noční stolky pro náročné

Při nákupu nočního stolku do ložnice musíte nejprve zvážit jeho styl a barvu. Koneckonců, nejdůležitější je, zda bude odpovídat celkovému stylu interiéru. Je důležité vybrat správný druh dřeva. Nabídka našeho obchodu BauMax zahrnuje například populární a oblíbený nábytek z borovice, ideální pro interiéry zařízené ve skandinávském stylu. Máme také noční stolky z tvrdších druhů dřeva – například nábytek z olše nebo dubu. Tvrdost materiálu bude mít také velký význam pro technické vlastnosti výrobku. Dub je například mnohem odolnější, takže vám bude v dobrém stavu sloužit velmi dlouho. Vyplatí se investovat do solidních modelů nočních stolků, protože se používají každý den. Takové noční stolky najdete také v sortimentu našeho obchodu.


Noční stolky do ložnice speciálně pro vás. Na co brát ohled při výběru?

Noční stolky do ložnice mohou být mimořádně funkční. Pokud toužíte po praktickém uspořádání ložnice, musíte ho mít. Výběr nočního stolku by měl především záviset na vašich potřebách. Můžete si vybrat stolek s více zásuvkami, další policí nebo naopak velmi minimalistický model. Různé vzory a barvy, a dokonce i tvary dodatečně zpestří váš interiér. Z naší rozsáhlé nabídky si můžete vybrat také potřebnou velikost a styl nočního stolku. Věnujte také pozornost hloubce zásuvek. Dostatečně hluboké zásuvky mohou mít cca 40 cm. Vyberte velikost, která vám bude nejvíce vyhovovat. Funkční noční stolek by měl být široký cca 40 cm. Jeho výška závisí na tom, zda má nábytek další police, na které můžete odložit ty nejnutnější věci, například telefon nebo nabíječku. Naše produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a jsou tak rozmanité, že si každý najde to, co hledá, pro dokonalé zařízení ložnice. Funkčnost zaručena!


Odolné a praktické noční stolky do ložnice najdete v naší nabídce. Podívejte se na dostupné produkty!

Noční stolek nebo skřínka by měla být vyrobena z odolného materiálu. Pak vám tento typ nábytku bude sloužit dlouhá léta. Budou také užitečné, pokud plánujete prakticky zařídit kancelář a potřebujete multifunkční komodu (zde doporučujeme zejména kancelářské komody). Podívejte se na široký sortiment našich produktů a nebudete zklamaní. Modely, které jsou u nás k dispozici, budou vhodné zejména pro lidi, kteří oceňují praktičnost, dobrou organizaci a pořádek a zároveň stylový design interiéru. Při zařizování domu nebo bytu a výběru nábytku věnujte pozornost materiálu, ze kterého je vyroben. Praktická skříňka nebo noční stolek do ložnice můžou mít korpus a čela vyrobená například z laminované dřevotřísky, což je vysoce kvalitní materiál. Nezapomeňte na výběr kvalitního materiálu pro zařízení do interiéru a výběr vhodných produktů.


Jakou barvu a styl by měl mít ideální pro vás noční stolek? Podívejte se, jak atraktivně zařídit ložnici

Pamatujte, že výběr efektivní skříňky nebo nočního stolku, který bude ladit se stylem vašeho interiéru, je velmi důležitý. Pokud je váš interiér zařízen v glamour stylu, zvolte tmavší, více dekorativní nábytek, který bude o něco masivnější. Pokud máte rádi moderní design, zvolte místo klasické skřínky nebo stolku kus nábytku v inovativním designu s oválným nebo nepravidelným tvarem. Můžete si také vybrat noční stolky s moderním doplňkem. Módní je například nábytek s osvětlením a masivní dřevo. Barvy mohou být také velmi rozmanité. Barva a provedení čel v matu nebo lesku, mohou mít také různou intenzitu, být jednotné nebo kombinované. Noční stolky v několika barvách s prvky v sytých barvách jsou nyní velmi populární. Naopak šedá a bílá, stejně jako přírodní dekory, jsou módní pořád. Úchytky mohou být také klasické nebo moderní a minimalistické, různých tvarů, barev a vyrobeny z materiálu, který bude ladit k různým aranžmá. Například ty dřevěné se zase vracejí k módě. Vše zaleží na vás. Nabízíme jak tradiční modely, tak nejnovější trendy této sezóny.

 

Viz také

Kolekce

Postele, rošty a čela postelí

Matrace a rošty

Vrchní matrace

Šatní skříně

Komody

Toaletní stolky


Určitě se podívejte na naše další produkty!

Každý, kdo požaduje dokonale zařízený interiér anebo zahradní úpravu, si u nás najde to své. Doporučujeme také velmi oblíbené dětské regály nebo toaletní stolky do ložnice a mnoho dalšího efektivního nábytku, který udělá každý interiér více funkčním a atraktivním. Jedním z takových prvků jsou šatní skříně do ložnice. Přijďte se podívat!