Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Montáž
Hledat

Nízké skříňky do koupelny

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
6119,10 Kč / ks 6799,00 Kč / ks
Akce
Novinky
1799,10 Kč / ks 1999,00 Kč / ks
Akce
1799,10 Kč / ks 1999,00 Kč / ks
Akce
1799,10 Kč / ks 1999,00 Kč / ks
Akce
2969,10 Kč / ks 3299,00 Kč / ks
Akce
6299,10 Kč / ks 6999,00 Kč / ks
Akce
Novinky
6299,10 Kč / ks 6999,00 Kč / ks
Akce
Novinky
809,10 Kč / ks 899,00 Kč / ks
Akce
3419,10 Kč / ks 3799,00 Kč / ks
Akce
Krásný a praktický - vybíráme koupelnový nábytek

Krásný a praktický - vybíráme koupelnový nábytek

08.07.2020

V malém koupelnovém prostoru pouze praktické koupelnové skříňky vám pomohou udržet pořádek a estetický vzhled. Jsou vhodné na kosmetiku, ručníky, čistící prostředky a na všechny drobnosti, které chceme mít vždy po ruce. Prvním krokem k dobře...

Kterou si zvolit – závěsnou nebo stojící?

Kterou si zvolit – závěsnou nebo stojící?

20.11.2019

Koupelnová skříňka je jednou z těch věcí, které jsou potřebné v každé koupelně. Kombinuje estetické hodnoty (umožňuje elegantním způsobem skrýt sifon) s užitečnými funkcemi

Nízké skříňky do koupelny

 

Co vás jako první napadne, když si představíte koupelnu? Pravděpodobně vás napadne vana nebo umyvadlo. Málokdo pomyslí na koupelnové skříňky. A přesto do značné míry určují funkčnost této nesmírně důležité místnosti. Mají také velký význam pří návrhu interiéru. Jaké nízké skříňky do koupelny tedy vybrat? Podívejte se, co jsme pro vás připravili v nabídce BauMax a pochopíte, proč jsou volně stojící skříňky do koupelny tou nejlepší volbou, kterou můžete udělat.

 

Nízké skříňky do koupelny- Baumax.cz

 

Stojící koupelnové skříňky nebo jejich závěsné protějšky?

Dilema, kterému čelí majitelé nových koupelen, je rozhodnout se, zda zvolit skříňky stojící nebo závěsné koupelnové skříňky. Proč je to tak důležité rozhodnutí? Estetika v tomto případě je méně důležitá než jejich funkčnost. Tady uvádíme vlastnosti, díky nimž jsou moderní volně stojící skříňky lepší volbou než závěsné modely:

1. Neinvazivní instalace – závěsné skříňky je třeba montovat na zeď. To znamená, že musíte vyvrtat otvory, použít šrouby a připevnit skříňku. U volně stojících modelů takové problémy nemate. Neinvazivní instalace je extrémně jednoduchá, stačí postavit skříňku ke zdi. Rovněž nemusíte mít obavy z hmotnosti položek umístěných na policích nebo v zásuvkách. Stojící skříňka do koupelny pojme více věcí, kosmetiky a ručníků než ta závěsná. O kvalitu upevnění nábytku na zeď se nemusíte starat.

2. Méně úklidu – prostor pod závěsnou skříní je nutné pravidelně čistit. Pokud je zavěšena vysoko nad zemí, pohodlně na ni dosáhnout může být problematické. Volně stojící modely stojí přímo na podlaze, takže se pod ně nedostane prach. Ovšem to neplatí v případě skříňky na nožkách. V těchto případech ta výhoda neplatí. Ujistěte se proto, že zakoupený kus nábytku má dostatečně vysoké nohy, aby prostor pod ní bylo možné snadno vyčistit mopem nebo koštětem. To vám umožní udržovat v koupelně dokonalý pořádek.

3. Vestavěné umyvadlo – stojící skříňky dostupné v našem obchodě jsou z velké části umyvadlové skříňky. Stačí si pořídit takový kus nábytku, abyste si nemuseli lámat hlavu s výběrem toho správného umyvadla. Žádné problémy s přizpůsobením velikosti keramiky nebo odlišného stylu obou prvků! Takový nákup je mimořádně pohodlné řešení. Sestavy koupelnového nábytku (umyvadla se skříňkou) jsou oblíbené a mnohem levnější než jednotlivé výrobky zakoupené samostatně. V případě koupelnového nábytku je to také velmi výhodná volba z hlediska sladění stylu.

Stojící koupelnový nábytek, který najdete v sortimentu našeho obchodu, jsou vysoce kvalitní výrobky udržované v univerzálním stylu, který se hodí do každé koupelny. Skvěle kombinují funkční a estetickou stránku.  

 

Nízké skříňky do koupelny- Baumax.cz

 

Kvalitní materiál – solidní skříňka

Materiál, ze kterého je skříňka vyrobena, je nesmírně důležitým prvkem každého kusu nábytku. Námi nabízené výrobky jsou vyrobeny z pevných a odolných MDF nábytkových desek. Dřevotřísková deska je navíc potažena laminátem, který zvyšuje odolnost materiálu vůči vlhkosti, a navíc dodává skříňkám, ať už visícím nebo stojícím, příslušnou barvu a design. Naši výrobci zaručují, že dodávané námi výrobky, které nabízíme v našem obchodě jsou vyrobeny z velmi kvalitní nábytkové desky, a samotný výrobek byl pečlivě zpracovaný.

V případě výrobků nabízených v našem obchodě máte možnost zvolit si barvu a design nábytku, ​​o který máte zájem. Nejoblíbenější je bílý koupelnový nábytek. Bílá barva je totiž univerzální a nadčasová. Pokud chcete změnit uspořádání koupelny, bílé prvky zařízení se snadno přizpůsobí jejímu novému stylu. Naši prodejci vám mohou představit také další možností provedení: deska může mít šedou, antracitovou nebo grafitovou barvu nebo být v dekoru dub sonoma, dub artisan nebo dub wenge.

 

Nízké skříňky do koupelny- Baumax.cz

 

A co tahle koupelnové sloupky? Vysoká skříňka do koupelny pojme všechny vaše věci

Koupelnový nábytek jsou atraktivní modely, které byly navrženy speciálně pro použití v této místnosti. Mezi modely tohoto nábytku, dostupnými v našem obchodě, výrazně vynikají koupelnové sloupky - vysoké skříňky do koupelny. Je to vysoká skříňka, která bude ideálním řešením, zejména pro malé místnosti. Praktickým kusem nábytku bude také vysoká, úzká a mělká stojící skříňka. Můžete do něj vložit veškerou potřebnou kosmetiku, koupelnové příslušenství, doplňky, ručníky a čistící prostředky. Sloupek je zajímavý prvek vybavení a kus nábytku, který je ideální pro ukládání věcí. Úložný prostor lze řešit několika způsoby. Skříňka může mít otočné dveře, zásuvky nebo otevřené výklenky. Její hloubku, výšku a šířku lze také přizpůsobit vašim potřebám. Vyberte si kus nábytku, který vám bude nejvíce vyhovovat. Pro interiér koupelny jsou sloupky perfektním řešením.

 

Nízké skříňky do koupelny- Baumax.cz

 

Chytrá řešení, proto aby vaše koupelna vypadala úchvatně

Chytrá řešení pro uspořádaní a aranžmá koupelny osloví nejen členy domácnosti, ale také vaše hosty. Výběr správného produktu může být obtížný, naštěstí náš obchod je připraven pomoci vám s tímto úkolem. Pro naše klienty jsme připravili speciální nabídku zajímavých produktů známých značek.

Podívejte se na naše koupelnové skříňky se zrcadly (zrcadlové skřínký) a umyvadlové skříňky (skříňky pod umyvadlo). Sady se zrcadlovou skřínkou nebo skřínky s umyvadlem jsou chytrým řešením, jak docílit jednotného stylu v interiéru. Umyvadlo a příslušná zrcadla lze zakoupit také samostatně. Koupelnový nábytek dostupný v naší nabídce jsou mimořádně pohodlné a multifunkční prvky, které vám usnadní zařízení koupelnových interiérů. Určitě se podívejte také na naše další koupelnové skříňky (závěsné nebo volně stojící skříňky), koupelnové komody a koupelnová zrcadla (zrcadla do koupelny). Náš nábytek, včetně polic a regálů, vám pomůže atraktivně zařídit koupelnu. Podívejte se na vnitřní vybavení skříněk, které nabízíme – hloubku, šířku a výšku lze totiž přizpůsobit vašim potřebám. Pak už jen stačí vybrat si vybavení z naší bohaté nabídky. Určitě budete spokojeni.

 

Nízké skříňky do koupelny- Baumax.cz