Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Barva dvířek
Více
Barva korpusu
Více
Typ kuchyně
Kolekce
Více
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Nástěnné kuchyňské skříňky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    24
379,00 Kč / ks
Novinky
1399,00 Kč / ks
Novinky
1399,00 Kč / ks
Novinky
1699,00 Kč / ks
Novinky
1099,00 Kč / ks
Novinky
1299,00 Kč / ks
Novinky
1    3  4  5    24

Nástěnné kuchyňské skříňky by měly být primárně kvalitní a dostatečně odolné, aby se snadno přizpůsobily účelům domácnosti: kuchyňskému nádobím a kuchyňskému příslušenství. Každý z nás ví, kolik věcí můžeme v kuchyni nashromáždit, a proto, abychom udrželi pořádek, musíme poskytnout mnoho prostoru a to zejména v nástěnných úložných skříňkách. Jejich vzhled je také důležitý.

Nástěnné kuchyňské skříňky     - Baumax

Moderní kuchyňské skříňky přitahují oko množstvím barev a tvarů. Rozmanitost řešení znamená, že mohou být přizpůsobeny téměř každé místnosti. V naší nabídce najdete různé typy nástěnných kuchyňských skříněk, z kterých si určitě vyberete tu správnou pro váš interiér. Nástěnná skříňka je nezbytnou součástí téměř každé kuchyně. Velkou výhodou je jednoduchost připevnění nástěnné skřínky pomocí závěsného kování. Určitě vás mile překvapí jeho nízká cena ale i výborná pevnost upevnění. Stačí vytvořit na zadní straně skříňky otvor, který protáhnete šroub a přitáhnete pomocí kování ke zdi. Výhodou je, že můžete umístění skříňky upravovat jak do výšky, tak do boku. Ovšem ne neomezeně.

 

Vytvořte perfektní řešení pro vaši kuchyni

 

Dobře uspořádaná kuchyň je taková, která vám umožní snadný přístup k produktům a věcem, které potřebujete. Nakonec, při přípravě jídla chceme mít vše po ruce. Práce v kuchyni je velmi důležitá činnost, takže stojí za to naplánovat umístění jednotlivých kuchyňských zařízení před nákupem kuchyně. Je třeba vzít v úvahu, kde chceme domácí spotřebiče, kde bude dřez a jak si představujeme pracovní prostor. Nezapomeňte také na volné místo, abyste jste se mohli bez problémů pohybovat v kuchyni. Jednoduchost udržování čistých skříněk ovlivňuje i spokojenost s nákupem. V našem obchodě najdete prostorné skříně, které splňují všechny předpoklady krásné, moderní a dobře vybavené kuchyně. Překvapte své sousedy svým jedinečným estetickým smyslem a vyberte si vhodnou sestavu nástěnných skříněk pro svoji kuchyň z nabídky Baumax!