Naše tipy

Obývací nábytek

06.10.2016

Obývací nábytek je duší každého domu a bytu. Jeho kombinace jsou tím, co utváří charakter celé domácnosti, a proto je potřeba ho vybírat s náležitou péčí.

více

Obklady a dlažba

06.10.2016

Na trhu existuje mnoho druhů obkladů a dlažeb od těch nejlevnějších po velmi drahé, od těch nejmenších po velkoformátové v mnoha různých barevných kombinacích. Jak se v nich vyznat, aby jste si správně vybrali? Jak je po nákupu položit?

více

Nářadí pro kutily

06.10.2016

Každý, kdo má svůj vlastní dům nebo byt ví, kolik času je potřeba věnovat tomu, aby vše doma fungovalo, tak jak má. Díky naší nabídce nářadí pro kutily pro Vás nebude problém pověsit si obraz, složit skříň nebo připevnit na zeď poličku.

více

Koupelnové předložky

06.10.2016

Vhodně vybrané koupelnové předložky jsou příjemným zpestřením a elegantním prvkem vaší koupelny. Díky bohaté paletě barev a vzorů dokáží koupelnové předložky rozehřát každou koupelnu.

více

Interiérové dveře

06.10.2016

Výběr dveří je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí pří zařízování bytu. Budete je používat po dlouhá léta, takže je důležité, aby byly praktické i estetické. Jak to udělat? Podívejte se na naše tipy!

více

Ošetřování zahradního nábytku

03.10.2016

Dřevěný zahradní nábytek bývá dlouhodobě vystaven nepříznivým povětrnostním vlivům. Působením slunečního záření, větru nebo deště podléhá rychleji zničení.

více

Plovoucí podlahy

03.10.2016

Pokládka plovoucí podlahy je jednou z činností, kterou může každý vykonat sám, neboť se jedná o výrazně snazší proces než pokládání dlažby. Pokud můžete pokládce plovoucí podlahy věnovat čas a chcete ušetřit, tak se Vám vlastní pokládka podlahy vyplatí.

více

Sanitární keramika

03.10.2016

Sanitární keramika patří k nejdůležitějším věcem při zařizování bytu. Koupelna je místem, kde bychom se měli cítit příjemně, abychom se mohli patřičně uvolnit.

více

Správné osvětlení domova

03.10.2016

Správné množství světla v bytě dokáže změnit i ten nejvíce strohý interiér v útulný a funkční domov. Správné rozmístění světla neplní jen ozdobnou funkci, ale také zvyšuje komfort bydlení.

více

Sprchové sety

03.10.2016

Určení správné velikosti sprchového setu je klíčové pro další výběr, a proto byste tuto věc měli konzultovat s odborníkem. Nejmenší rozměr, který je na trhu k dispozici je 80x80 cm. Pokud máte doma malou koupelnu, tak může tento rozměr stačit.

více

Stropní svítidla

03.10.2016

Svítidla jsou neodmyslitelnou součástí každého bytu a domu. Bez nich nelze zařídit žádnou domácnost. Vůbec nejdůležitějšími jsou stropní svítidla, při jejichž výběru byste měli věnovat pozornost následujícím věcem:

více

Svět záclon

03.10.2016

Nové záclony jsou tím nejjednodušším způsobem, jak změnit vzhled našeho domova.

více

Umyvadlové a dřezové baterie

03.10.2016

Správě vybraná dřezová baterie Vám zajistí efektivní fungování kuchyně. Na trhu je veliký výběr baterií různého druhu a dosahu ramínka, vždy ale musíte pamatovat na to, aby byla baterie přizpůsobená tvaru a rozměru dřezu.

více

Výběr vnitřních rolet

03.10.2016

Momentálně nejsou k dispozici žádné informace.

více

Zahradnické potřeby

03.10.2016

Zahrada je vizitkou Vašeho domu, a proto je potřeba jí venovat náležitou péči. Každé zahradě, ať už malé nebo velké, musíte věnovat potřebnou práci a čas. V tom Vám pomůže široký výběr našich zahradnických potřeb.

více