Nářadí pro kutily

Každý, kdo má svůj vlastní dům nebo byt ví, kolik času je potřeba věnovat tomu, aby vše doma fungovalo, tak jak má. Díky naší nabídce nářadí pro kutily pro Vás nebude problém pověsit si obraz, složit skříň nebo připevnit na zeď poličku.

Univerzální nářadí pro kutily – vrtačka!

Dříve bylo velmi často synonymem malých oprav kladivo. Dnes je jím ale především vrtačka, která patří mezi nejuniverzálnější nářadí vůbec a jako taková by neměla chybět v žádné domácnosti. V naší nabídce najdete mnoho typů vrtaček vhodných do různých prostředí. Pokud potřebujete vrtačku jen pro drobné opravy v bytě, tak Vám bude stačit menší přístroj s nižším výkonem. Naopak, když máte dům se zahradou, tak stojí za to popřemýšlet o větší vrtačce. V naší nabídce nářadí pro kutily máme také mnoho vrtaček s akumulátorem. Díky tomu můžete vrtačku použít skutečně kdekoliv a to i na několikahodinovou intenzivní práci.

Ruční nářadí – základ každé výbavy

Šroubovák, kladivo nebo pila. Bez tohoto nářadí si lze jen těžko představit jakoukoliv práci. Do každé domácnosti se hodí alespoň několik šroubováků různých velikostí, odlamovací nůž, který je v mnoha přípdech vhodnější než nůžky či kladivo a hřebíky, bez nichž se neobejdete, pokud chcete například pověsit obraz.
 
Vysokotlaké čističe

V našem oddělení nářadí najdete mimo jiné i vysokotlaké čističe, které najdou uplatnění na zahradě. V naší nabídce najdete celou řadu vysokotlakých čističů o různém výkonu a velikosti. Důležité také je, jestli chcete používat teplou nebo studenou vodu. Teplá voda lépe rozpouští oleje a tuky, ale je dražší. Proto také lze použít i vysokotlaké čističe se studenou vodu.

V současnosti existuje na trhu obrovské množství různých druhů nářadí pro kutily. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout co největší výběr z nich, tak aby si každý mohl vybrat to, co potřebuje.