Koupelnové předložky

Koupelnové předložky

Vhodně vybrané koupelnové předložky jsou příjemným zpestřením a elegantním prvkem vaší koupelny. Díky bohaté paletě barev a vzorů dokáží koupelnové předložky rozehřát každou koupelnu. Výběr předložek může být barevně sladěn s koupelnou a nebo naopak v kontrastu s ní, záleží pouze na vaší volbě.


Koupelna je místem s vysokou koncentrací vlhkosti a vodní páry a často se také stává, že je na podlaze voda a podlaha je velmi kluzká. Obyčejná předložka může být pro uživatele koupelny na mokré podlaze nebezpečná, a proto bychom před nákupem předložek měli kvůli naší bezpečnosti pečlivě vybrat takové, které jsou vybaveny protiskluzovým povrchem.


Při výběru koupelnové předložky je vhodné mimo barevného sladění s koupelnou zohlednit i její snadnou údržbu. Koupelna je velmi často používanou místností, co má za následek to, že se předložky špiní. Aby nám předložka dlouho přinášela užitek, byla pěkná a hygienicky čistá, tak bychom jí měli pravidelně čistit. Před samotným čištěním se seznamte s informacemi od výrobce. Většinu předložek lze prát v automatické pračce při 40°C za použití jemných pracích prostředků. V případě předložek typu Shaggy doporučujeme ruční čištění.

 

Koupelnové předložky nejsou pouze estetickým doplňkem, ale plní také ochrannou funkci, dokonale izolují teplo a dodávají místnosti pocit tepla a měkkosti.