Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Maximální šířka (cm)
S pracovní deskou
Nohy
Kolekce
Více
Materiál použitý na přední stranu
Povrchová úprava dvířek
Typ kuchyně
Úchyt
Tiché zavření v sada
Barva dolních skříněk
Více
Barva horních skříněk
Více
Hledat

Kuchyňské linky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3  4  5    
1  2  3  4  5    
Jaký si pořídit kuchyňský nábytek – na zakázku nebo sektorový?

Jaký si pořídit kuchyňský nábytek – na zakázku nebo sektorový?

12.08.2019

Kuchyň je místem s největšími nároky, proto její uspořádání je třeba pečlivě promyslet. Volba správného řešení je subjektivní záležitostí, nicméně je třeba zvážit několik možností.

Jak zařídit kuchyň?

Jak zařídit kuchyň?

07.04.2021

Přemýšlíte, jak zařídit vaši kuchyň, aby mít vždy všechno po ruce? Máte při vaření večeře dojem, že jste uběhli maraton, protože rozmístění kuchyňských skřínek je neergonomické? Kuchyňský nábytek by měl být navržen v souladu se zásadami ergonomie...

Jak přemalovat židli na bílo, aby jí dát druhý život?

Jak přemalovat židli na bílo, aby jí dát druhý život?

15.05.2021

Pokud už vás nudí vybavení bytu a plánujete jej osvěžit, můžete místo nákupu nového nábytku pomocí renovace radikálně změnit vzhled původního nábytku. Nejjednodušší způsob, jak dát vaší kuchyni nový vzhled, je přemalovat dřevěná čela skříněk a židle...

Nejdůležitější je plán. Jak dobře navrhnout kuchyň?

Nejdůležitější je plán. Jak dobře navrhnout kuchyň?

25.09.2020

Moderní zařízení kuchyně otevřené do obývacího pokoje, ale také samostatné místnosti, vyžaduje funkční a efektivní řešení. Kromě krásného vzhledu kuchyňské linky a uspořádání prostoru musí především zajistit pohodlí a funkčnost.

Jak si vybrat pracovní desku do kuchyňských skříněk

Jak si vybrat pracovní desku do kuchyňských skříněk

13.09.2021

Pokud plánujete rekonstrukci kuchyně nebo zařízení nově zakoupeného bytu, určitě budete muset řešit otázky týkající se výběru materiálů, tkanin nebo barev nábytku. V případě, že využijete služeb bytového designera mnoho rozhodnutí bude jednodušší...

Kuchyňské sady

Kuchyně je srdcem každého domova, a proto by měla být zařízená estetickým a kreativním způsobem. Bez ohledu na to, zda máte malou nebo velkou místnost, s naší BauMax nabídkou kuchyní můžete dosáhnout uspokojivého efektu, který vám každý den vykouzlí úsměv na tváři. Kuchyňský nábytek dostupný v této kategorii dokonale zaplní každý prostor. Kuchyň zařízená podle vlastního vkusu a preferencí podpoří realizaci kulinářských vášní. Sady kuchňského nábytku dostupné v našem obchodě vám budou sloužit mnoho let. Výběr stylu závisí pouze na vás. Navštivte nejbližší prodejnu BauMax a vytvořte si kuchyňskou sestavu dle vašich snů.

Hotové sady - kuchyňská linka

Víme, že vybavení domácnosti je časově velmi náročný a obtížný úkol, a proto je hotová sada nábytku ideálním řešením. Nemusíte řešit, jaké kuchyňské skříňky si vybrat, stačí jen prohlédnout nabízené soupravy a vybrat si tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám. V nabídce BauMax najdete mode v každém stylu. Počínaje klasickým nábytkem v dekoru tmavého dřeva, přes bílý kuchyňský nábytek ve vysokém lesku nebo matu až po nábytek kombinující oba typy provedení. Nabídka zahrnuje modulární kuchyňský nábytek, včetně různých typů skříněk, rohových kuchyňských skřínek, tradičních nebo výklopných otevíracích skříněk a zásuvek - díky tomu budete moci svou kuchyň pohodlně  používat. Hotové sestavy kuchyňských linek nepochybně šetří čas a peníze.

Praktický a stylový kuchyňský nábytek do vašeho bytu

Pokud sníte o tom, že bude vaše kuchyň praktická a zároveň okouzlí svým krásným vzhledem, jste na správném místě! Moderní sestavy kuchyňského nábytku, které jsou k dispozici v naší nabídce, nepochybně splní vaše očekávání. Šedá kuchyňská linka je mimořádně módní a efektivní řešení pro váš domov, která bude ladit do každého interiéru. Kuchyňský nábytek je vybaven řadou praktických prvků a budou ideální jak pro rodiny s dětmi, tak pro single. Zajímavou alternativou dostupnou v nabídce BauMax jsou také hotové sady ve světlých odstínech. Luxusní, světlé a elegantní. Kterou variantu vyberete?

Sady kuchyňského nábytku - pohodlí a dostupná cena

Hotově sestavy kuchyňského nábytku jsou nejjednodušším a nejlevnějším řešením pro váš byt. V nabidce najdete: sektorové kuchyně, malé kuchyně, levné kuchyně, kuchyně do u, kuchyně do l a levné kuchyňské linky rohové. V závislosti na vybraném modelu taková sestava obsahuje: spodní a závěsné skříňky a kromě nich zásuvkovou skřínku a skříňku na dřez. Spodní skříňky jsou obvykle spojené pracovní deskou, na které připravujeme jídlo. Při rozhodování o konkrétní sestavě kuchyňského nábytku stojí za to věnovat pozornost jeho funkčnosti a pohodlí používání. Výška kuchyňské linky je velmi důležitá a měla by být přizpůsobená vyšce uživatele. V kuchyňských skříňkách nejběžnější jsou klasické a výklopná dvířka. Na druhou stranu, mezi materiály z nichž je kuchyňský nábytek vyroben, jsou nejoblíbenější: MDF deska, dýha a masivní dřevo.

Co brát v ohled při výběru sestavy?

V závislosti na dostupném prostoru si můžeme vybrat rovnou nebo rohovou sadu. Jak můžete snadno uhodnout, první zakryje jednu ze stěn, zatímco druhá umožní optimální uspořádání rohu místnosti. Můžeme si také vybrat sestavy s nebo bez horních skřínek - druhá volba nám umožní upravit volný prostor podle našich individuálních preferencí. Ještě větší možností poskytuje modulární kuchyňský nábytek, který vám umožní vytvořit ucelené uspořádání a přizpůsobit jeho jednotlivé prvky vašim individuálním potřebám. Například šířka výklenku v kuchyni určí zvolenou sadu nábytků. Dostupné moduly obsahují: zavěšené a stojící skříňky, ostrůvky, stoly a židle nebo komody. Korpus a pracovní deska jsou volitelnýmí prvky z ohledů použitých materialů. Korpus levné kuchyňské linky může být vyrobený z nábytkové dřevotřískové desky a v případě dražší modelu z masivu. Volitelná je také barva nábytkových čel a pracovní desky. Vše záleží od našich představ a požadavků. Vyběr je prakticky neomezený.