Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Montáž
Kolekce
Více
Barva dvířek
Barva korpusu
Více
Samozavírací systém
V rozloženém stavu
Set
Umyvadlo v sadě
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Koupelnové skříňky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3  4  5    
1499,00 Kč / ks 1649,00 Kč / ks
Akce

Výrobok v 2 variantách

3999,00 Kč / set 4599,00 Kč / set
Akce
6599,00 Kč / set

Výrobok v 2 variantách

1599,00 Kč / ks 1899,00 Kč / ks
Akce
4999,00 Kč / ks

Výrobok v 2 variantách

3999,00 Kč / ks

Výrobok v 2 variantách

1  2  3  4  5    
Krásný a praktický - vybíráme koupelnový nábytek

Krásný a praktický - vybíráme koupelnový nábytek

08.07.2020

V malém koupelnovém prostoru pouze praktické koupelnové skříňky vám pomohou udržet pořádek a estetický vzhled. Jsou vhodné na kosmetiku, ručníky, čistící prostředky a na všechny drobnosti, které chceme mít vždy po ruce. Prvním krokem k dobře...

Kterou si zvolit – závěsnou nebo stojící?

Kterou si zvolit – závěsnou nebo stojící?

20.11.2019

Koupelnová skříňka je jednou z těch věcí, které jsou potřebné v každé koupelně. Kombinuje estetické hodnoty (umožňuje elegantním způsobem skrýt sifon) s užitečnými funkcemi

Koupelnové skříňky

 

Koupelna je jednou z nejdůležitějších místností v domě, která často slouží také jako misto večerní relaxace. Nelze popřít, že navrhnout a zrekonstruovat koupelnu je docela výzva, proto je důležité k celému procesu přistupovat obezřetně a promyšleně od samého začátku. Jejím vyvrcholením a příjemným aspektem je výběr koupelnového nábytku, který kromě estetické hodnoty je také funkční. Kategórie: Koupelnové skříňky.

 

Koupelnové skříňky- Baumax.cz

 

Jaký by měl být koupelnový nábytek?

Výběr příslušného vybavení je nesmírně důležitý. Koupelnový nábytek by měl mít určité vlastnosti - jen díky tomu bude plně funkční a estetický. Při nákupu koupelnových skříněk věnujte zvláštní pozornost materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Měl by být trvanlivý a odolný. Koupelnové skříňky, které nabízíme v našem obchodě, jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nábytkové desky. Pevně spojené dřevěné hobliny vytvářejí trvanlivý materiál. Jeho odolnost je navíc zajištěna speciálním laminátem - chrání desku před vlhkostí a v interiéru koupelny je to nesmírně důležitý aspekt.

Koupelnové skříňky by se také měly vyznačovat skvělou funkčností. V koupelně obvykle není mnoho prostoru pro různé věci. Měli byste vsadit na skříňky menších velikostí (zejména takové, jejichž hloubka není velká), které však budou opravdu praktické.

 

Koupelnové skříňky- Baumax.cz

 

Jsou koupelnové skříňky důležité

Samozřejmě! Vhodné koupelnové skříňky vám vytvoří pohodlný prostor pro uložení osobních věcí, kosmetiky, ručníků a čisticích prostředků. Ujistěte se tedy, že je jich v koupelně dostatek.

Koupelnové skříňky vám pomohou zorganizovat si koupelnový prostor. Udržování čistoty a hygieny, osobní a té v místnosti, bude opravdu snadné. Vhodně zvolený nábytek, včetně skříněk, bude dokonalý v každém ohledu.

Nelze zapomenout na to, že koupelnové skříňky a další koupelnový nábytek jsou prvky, které se do interiéru pořizují na dlouhá léta. Renovace koupelny nebo výměna nábytku se provádí dříve než každých několik let! Nákup proto musí být opravdu promyšlený. Neváhejte však a podívejte se na nabídku produktu dostupných v našem obchodě - zde určitě najdete přesně to, co potřebujete.

 

Koupelnové skříňky- Baumax.cz

 

Jaká koupelnová skříňka bude ideální?

Koupelnové skříňky tvoří širokou škálu produktů. Modely dostupné v našem obchodě se liší velikostí. Šířka, hloubka a výška se mohou lišit. Skříňky se mohou lišit také svou konstrukcí.
Skříňky pod umyvadlo jsou rozhodně atraktivní prvky. Tyto chytré kusy nábytku jsou navrženy tak, aby bylo na ně možné umístit umyvadla v koupelně. Obvykle jsou vybaveny otočnými dveřmi, za nimiž se skrývá celá vodoinstalace umyvadel. Výsledkem je, že koupelna vypadá uspořádaně a esteticky. Umyvadlové skříňky mohou být také vybaveny policemi. Je to ideální místo pro uložení čisticích prostředků.

Mezi koupelnové skříňky patří také atraktivní závěsné koupelnové skříňky a stojící koupelnové skříňky (nízké skříňky do koupelny). Závěsné skříně vám umožní chytře spravovat dostupný prostor. Jejich velkou výhodou je, že podlaha pod nimi je volná a umožňuje volný pohyb nebo nastavení dalšího vybavení. Závěsnou skříňku lze namontovat nad vanu, umyvadlo, další stojící skříňky nebo nad toaletu. Je to dokonalé řešení pro malé koupelny.

Větší koupelny určitě získají umístěním v nich volně stojících koupelnových skříněk z naší široké nabídky. Stojící skříňky jsou funkční prvky, které nelze opominout. Tato kategorie zahrnuje jak koupelnové komody, tak i koupelnové sloupky - vysoké skříňky do koupelny. Vejde se do nich vše, co potřebujete k udržení osobní hygieny a pro úpravu zevnějšku. Ujistěte se, že hloubka, zejména v případě malých koupelen, není příliš velká. Velmi oblíbené jsou úzké modely, které dokonale zapadnou do prostoru menších interiérů.

Koupelnové skříňky se zrcadlem (zrcadlové skřínký) vám nabídnou místo pro uložení kosmetiky, zubní pasty a kartáčků a navíc vám koupelnová zrcadla (zrcadla do koupelny) umožní zkontrolovat a upravit zevnějšek. Je to bezpochybně praktické řešení!

 

Koupelnové skříňky- Baumax.cz

 

Jaké koupelnové skříňky vám můžeme nabídnout?

Produkty nabízené v našem obchodě budou vhodné k jakémukoliv stylu aranžmá interiéru. Nabízíme moderní modely, které budou vypadat skvěle v minimalistických interiérech. Určitě vhodnou volbou budou uzavíratelné skříňky s dvířky v lesklém provedení. Z takové nábytkové desky mohou být vyrobeny závěsné a stojící modely skříněk. V nabídce našeho obchodu najdete atraktivní a univerzální skříňky v bílé barvě - jejich krásný vzhled bude ladit jak do moderních, tak do klasických aranžmá.

Pro koupelny v klasickém stylu jsou také obzvlášť vhodné skříňky v dekoru přírodního dřeva. V nabídce našeho obchodu najdete takové výrobky bez problémů. Jednotné kusy vytvoří atraktivní interiér a krása aranžmá potěší každého člena domácnosti a hosta.

 

Koupelnové skříňky- Baumax.cz

 

Jsou koupelnové nábytkové sestavy dobrý nápad?

Závěsné, stojící, sloupky, umyvadlové skříňky nebo komody lze zakoupit jako samostatné kusy nábytku, ale také jako atraktivní koupelnové sestavy (umyvadla se skříňkou). Nezapomeňte se seznámit s naší nabídkou v této kategorii. K dispozici jsou moderní a tradičnější nábytkové sady. Je to skvělá volba, pokud máte potíže s výběrem jednotlivých kusů sami nebo chcete, aby vše navzájem dokonale ladilo. Když si koupíte sadu, nemusíte si dělat starosti s problémy při montáži - umyvadlo a skříňka k sobě dokonale zapadnou. Vyberte si tedy pohodlí a rozhodněte se pro hotové sady.

 

Koupelnové skříňky- Baumax.cz