FILTRY
Filtry
CENA
Napájení
Patice
Počet zdrojů světla
Druh ochrany
Barva
Materiál
Max výkon [W]
Nastavitelné
Typ zdroje
S žárovkou v balení
Možnost natáčení

Světlo do koupelny

Osvětlení koupelny

 

Osvětlení koupelny je stejně důležité jako funkční zařízení. Ovlivňuje vzhled, ale i komfort a pohodlí při používání koupelny. V koupelně vykonáváme hygienické aktivity, ale i hodně kosmetických činností a bez dobrého světla to může být dost těžké.

Světlo do koupelny - Baumax

Světlo potřebné v koupelně.

 

Aby světlo v koupelně mohlo plnit svou funkci, je potřeba ho správně umístit. Nejdříve je potřeba mít stropní osvětlení, aby rovnoměrně osvětlovalo všechny povrchy bez zbytečných stínů a kontrastních ploch. Pro osvětlení sprchového koutu a vany je vhodné jemné osvětlení. Dodatečné osvětlení zrcadla a umyvadla je stejně důležité, světla umístěná na stranách a nad zrcadlem jsou správným řešením. Toto umístění zajišťuje, že stíny ze stropního světla budou minimalizované a tvář bude dobře osvětlená.

 

Důležitá je ochrana

 

Tam, kde se nachází dohromady elektřina a vlhko, musíte dávat mimořádný pozor, v takových případech je nutné vybírat osvětlení určené do vlhkého prostředí. V obchodě Baumax najdete stropní a nástěnné osvětlení určené pro koupelny a splňující technické požadavky.