Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Druh sortimentu
Barva
Více
Hledat

Kliky pro vchodové dveře

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
799,00 Kč / set
749,00 Kč / set
949,00 Kč / set
749,00 Kč / set
949,00 Kč / set
799,00 Kč / set
349,00 Kč / set
349,00 Kč / set
599,00 Kč / set
599,00 Kč / set
949,00 Kč / set
949,00 Kč / set
749,00 Kč / set
749,00 Kč / set
799,00 Kč / set
1  2    
Jak renovovat staré dveře?

Jak renovovat staré dveře?

29.05.2021

Pokud už vaše dveře nevypadají atraktivně jako dřív, nemusíte je vyměňovat za nové - vše, co potřebujete, je ochota a trochu základních manuálních dovedností, díky nimž budou dveře znovu vypadat svěže a originálně. Jak obnovit dveře tak, aby byl ...

Na co se zaměřit při výběru vchodových dveří?

Na co se zaměřit při výběru vchodových dveří?

20.11.2019

Při výběru vstupních dveří doporučujeme, abyste se zaměřili na technické parametry, jako je životnost a odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Pro spokojený nákup je nutné, aby se vizuálně přizpůsobily stylu vaší domácnosti včetně exteriéru.

Rozměry interiérových a vchodových dveří

Rozměry interiérových a vchodových dveří

26.05.2021

Rozměry vchodových dveří do domu a bytu jsou stanoveny stavebním zákonem. Stejně to platí pro interiérové dveře do místností určených k trvalému pobytu a do kuchyně. Ve zrekonstruovaných budovách, zejména v budovách pro více rodin, jsou však rozměry novéh

Dveře do starých zárubní

Dveře do starých zárubní

23.05.2021

Mnoho lidí, kteří se potýkají s rozhodnutím nebo nutností vyměnit vchodové nebo interiérové dveře, si také kupují další příslušenství. Často se však ukazuje, že to není vůbec potřeba. Mnoho odborníků a montážních firem dokáže namontovat nové dveře...

Kliky

 

Tyto detaily zdůrazňují styl a přinášejí krásu každého objektu. Tato skutečnost nás provázela při sestavování sortimentu našeho obchodu. Dveřní kliky a štítky pro vnější a vnitřní dveře, které najdete v našich obchodech, nejenže dokonale splní praktickou funkci, ale zároveň se stanou estetickým doplňkem vašeho bydlení. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou.

 

 

Objevte kliky ke dveřím a dveřní štítky v obchodní síti Baumax

V naší široké nabídce najdete mnoho druhů klik s různými odstíny a tvary. Můžete si vybrat mezi tradičními a moderními modely.

Podrobné informace o každém výrobku najdete v jeho popisu.

 

Základní typy interiérového kování

Interiérové kování rozdělujeme na dva základní typy:

 

  • Rozetové kování

Rozetové kování má široké spektrum designů, materiálů, a systém prošroubováním zajišťuje dlouhou životnost. Rozetové kování je typ kliky, kdy klika a otvor pro zámek jsou od sebe odděleny.

 

  • Štítové kování

Štítové kování je cenově dostupnější. Bohužel zde si nemůžeme vybírat z široké nabídky designů a tvarů.

 

Kterou kliku si vybrat?

Výběr není složitý, ale stojí za to mít na paměti několik faktorů. Nejdůležitější by měl výběr kliky na základě, zda se jedná o vnitřní nebo vnější dveře – podle nich, se nastavuje základní výběr. Důležité je tvybrat kliky na zákaladě použitého materiálu, důležitý je i vizuální efekt, tedy povrchová úprava a provedení. Barva by neměla být rušivým elementem dveří. Samozřejmě si můžete vybrat i na základě kontrastu - ale musíte být velmi opatrní, abyste nezískali efekt kýče. Následovat by měla velikost dveří pro které by mělo být dveřní kování určeno. Pokud jsou velké a masivní, měla by mít i klika odpovídající velikost, jinak to bude vypadat směšné.

Věnujte pozornost i pružinám v rukojeti, správný výběr výrazně zlepší komfort otevírání a zavírání dveří.

Pokud máte jakékoli dotazy týkající se nákupu nejlepšího produktu, kontaktujte nás. A pokud se nechcete starat o výběr dveřního kování a klik, podívejte se na nabídku skládacích dveří!