Znojmo

Datum přidáno oznámení: 27.03.2024

Baumax – firma se stejnou obchodní značkou, ale s novým majitelem BM ČESKO s.r.o. a novým přístupem.

Náš cíl je spokojený zákazník i zaměstnanec.

Vytváříme nové pracovní kolektivy s odborníky ve všech profesích a přátelskou atmosférou na všech pracovištích.

V souvislosti s touto pozitivní změnou hledáme kolegy/kolegyně

Pokladní/k – Znojmo

Náplň práce:

Práce s pokladnou
Kontrola stavu pokladny
Informování a komunikace se zákazníky

Požadujeme:

Střední odborné vzdělání s výučním listem
Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
Příjemné vystupování
Zájem o dlouhodobou spolupráci
Časovou flexibilitu - práce i o víkendu
Praxe v oboru – VÝHODOU
Výpis z rejstříků trestů

Nabízíme:

Velmi nadstandardní mzdu
Od druhého měsíce mzdové ohodnocení až 56.875 Kč (dle prodeje a výsledků)
HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
Příplatky za práci o víkendech dle zákoníku práce
Samostatnou a odpovědnou práci

Stravenkový paušál
Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
Zaměstnání ve stabilní společnosti s pozitivní perspektivou

Nástup možný IHNED, nebo dohodou.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis spolu s telefonním kontaktem. Těšíme se na Vás!

Informujeme, že společnost BM ČESKO s.r.o., Türkova 1272/7, 149 00 Praha 4 Chodov, IČ: 043 35 813 zpracovává Vaše osobní údaje za účelem e-mailové nebo jiné obchodní komunikace. Další informace v souladu s čl. 13 a 14 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 (GDPR) najdete na www.baumax.cz/osobni-udaje/.

V případě, že na Váš životopis nebudeme reagovat do 14 dní, byl pravděpodobně upřednostněn jiný kandidát na danou pozici. Děkujeme za pochopení