Praha

Datum přidáno oznámení: 19.10.2020

Baumax – firma se stejnou obchodní značkou, ale s novým majitelem BM ČESKO s.r.o. a novým přístupem.

Náš cíl je spokojený zákazník i zaměstnanec.

Vytváříme nové pracovní kolektivy s odborníky ve všech profesích a přátelskou atmosférou na všech pracovištích.

V souvislosti s touto pozitivní změnou hledáme kolegy/kolegyně

Merchandiser -specialista/ka pro Českou republiku - Praha

Termín nástupu: IHNED nebo DOHODOU

Náplň práce:

•             Zodpovědnost za merchandising na prodejnách

•             Pravidelné navštěvování a kontrola našich poboček

•             Systematická správa vystavování zboží v obchodě, příprava jednotlivých míst

•             Analýza a reporting prodejních aktivit

•             Získávání informací o potenciálu trhu, konkurenci, požadavcích zákazníků a produktech

•             Příprava a realizace aktivit pro zvýšení prodeje

•             Spolupráce při aktualizaci informačních a propagačních materiálů

Požadujeme

  • Zkušenosti/praxe na obdobné pozici

  • Ukončené SŠ/VŠ vzdělání

  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost

  • Aktivní znalost práce na PC – zejména Excel

  • Řidičský průkaz sk. B – cestování v rámci poboček

  • Základní znalost anglického jazyka

  • Kreativita a proaktivní přístup ke svěřeným úkolům

Nabízíme:

  • HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

  • Nadstandardní mzdové ohodnocení

  • Samostatnou a odpovědnou práci

  • Možnost seberealizace

  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv

  • Zaměstnání ve stabilní společnosti s pozitivní perspektivou

  • Slušné jednání a zázemí mezinárodní firmy

  • Stravenky v hodnotě 100 Kč

  • V případě Vašeho zájmu, prosíme o zaslání CV.

    Zasláním Vašeho CV a motivačního dopisu souhlasíte, aby poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity společností BM Česko s. r. o., Türkova 1272/7, 149 00 Praha 4 v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

    V případě, že na Váš životopis nebudeme reagovat do 14 dní, byl pravděpodobně upřednostněn jiný kandidát na danou pozici. Děkujeme za pochopení.