Praha

Datum přidáno oznámení: 19.10.2020

Baumax – firma se stejnou obchodní značkou, ale s novým majitelem BM ČESKO s.r.o. a novým přístupem.

Náš cíl je spokojený zákazník i zaměstnanec.

Vytváříme nové pracovní kolektivy s odborníky ve všech profesích a přátelskou atmosférou na všech pracovištích.

V souvislosti s touto pozitivní změnou hledáme kolegy/kolegyně

Manažerka účetnictví - Praha

Náplň práce:

- Zpracování komplexní účetní agendy

- Evidence a kontrola tuzemských i zahraničních faktur a platebních příkazů

- Znalost účetních a daňových standardů a postupů dle české legislativy

- Zodpovědnost za měsíční uzávěrky, roční uzávěrka, včetně podkladů pro daňové přiznání

- Spolupráce a komunikace s institucemi, poradci a auditory

- Reporting a analýzy pro majitele společnosti

Požadavky:

- VŠ ekonomického směru

- Manažerské zkušenosti a předpoklady pro vedení týmu

- Stabilní osobnost s odolností vůči stresu

- Minimálně 5 let praxe v účetnictví, znalost účetních programů

- Znalost daňové problematiky a orientace v účetních a daňových zákonech

- Loajalita, flexibilita, nezávislost, zodpovědnost, diskrétnost, pečlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

- Nadstandartní mzda

- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti

- Příjemný pracovní kolektiv

- Možnost seberealizace

- Místo výkonu práce Praha 4, bezproblémový dosah MHD

- Možnost zajištění ubytování

V případě Vašeho zájmu, prosíme o zaslání CV.

Zasláním Vašeho CV a motivačního dopisu souhlasíte, aby poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity společností BM Česko s. r. o., Türkova 1272/7, 149 00 Praha 4 v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

V případě, že na Váš životopis nebudeme reagovat do 14 dní, byl pravděpodobně upřednostněn jiný kandidát na danou pozici. Děkujeme za pochopení.