Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Barva
Více
Šířka (cm)
Výška (cm)
Realizační doba
Hledat

Kancelářské a Home office židle

Třídit podle:
seřadit
filtrovat

Hodiny sezení za stolem ničí vaše páteře. Abyste se vyhnuli nepříjemným důsledků, musíte investovat do pohodlné kancelářské židle. Modely pro dospělé a děti jsou k dispozici v prodejnách obchodní sítě Baumax.

Kancelářské a Home office židle - Baumax

Výběr kancelářských židlí

Každé křeslo, které si vybíráme, má obrovský vliv na naše blaho, zdraví a pracovní výkon. Pohodlí spojené s dobře nastavitelným sedadlem a ergonomií modelu jsou v době nákupu klíčové. Máme k dispozici modely otočných židlí, které poskytují podporu páteře a pohodlné područky. Modely pro děti by měly být vyrobené z textilií, které se snadno čistí. V našich obchodech najdete mnoho barev a tvarů, takže i ti nejmenší si snadno najdou ideální kus pro sebe. Židle, která ladí s ostatními prvky nábytku, bude důležitým kusem v dětském pokoji. Nejmladší získají vynikající podmínky pro učení a tvůrčí zábavu po hodinách strávených ve škole.

Na co se zaměřit při nákupu?

Zaprvé, uspořádání vlastní soukromé kanceláře, stojí za to vyzkoušet otočné židle s pohodlným opěradlem a područkami. Hloubka sedadla, výška podpěry i úhel opěradla jsou důležité vlastnosti při výběru. Dalším aspektem, který třeba vzít v úvahu, je tvar a barva samotného nábytku. Nakonec to bude důležitý prvek zdobeného prostoru, proto je dobré si vybrat estetický a odpovídající nábytek (např. Regály a police). Počítačové otočné židle dostupné v sortimentu našich obchodů se charakterizují moderním designem, proto osloví i milovníky originálních řešení. Nejmladší ocení poutavé kresby. Klasické modely, které jsou přizpůsobené potřebám dospělých, mohou být použity i v kancelářích.