Filtry výrobců
Filtry
CENOVÉ ROZMEZÍ
Kategorie
Více
Parquet Mercado

Parquet Mercado

Seznam produktů

Nejsou žádné produkty k zobrazení.

Renovujete dům nebo byt a potřebujete novou podlahu? Značka Parquet Mercado nabízí krásné a odolné plovoucí podlahy. Tvůrce trendů a spolehlivý partner pro volbu podlah do bytu, domu a kanceláře, který už leta působí na polském trhu.

Podlahy a nástěnné panely - Baumax

Nabídka zahrnuje vinylové plovoucí podlahy LVT a laminované plovoucí podlahy v desítkách působivých vzorů a odstínů. Mnoholeté zkušenosti s prodejem jedinečných podlah a příslušenství pro jejich instalaci nám umožňuje vylepšovat naše výrobky a nabízet našim zákazníkům nejlepší nabídku z hlediska kvality a ceny. Podlahy jsou vyráběny moderními technologiemi s využitím nejnovějších technických řešení: tvrzené jádro, systém klikových spojů, synchronní 3D struktura nebo v-spoje.

Atraktivní podlaha má především dokonalý povrch. Dodatečně skvělý efekt zaručí správný výběr dokončovacích doplňků.

Společnost Parket Mercado pro své zákazníky nabízí širokou škálu soklových lišt, dilatačních a prahových lišt, jakož i příslušenství pro montáž podlah a podložek pro plovoucí podlahy.

Značka vytváří elegantní a moderní interiéry, kde podlaha slouží pohodlí uživatelů. Laminátová podlaha Parkety Mercado kombinuje autentičnost vzhledu přírodního dřeva s jedinečnými vlastnostmi syntetických materiálů. Propaguje nejnovější instalační a technická řešení používaná při pokládání parket, aby si každý mohl užít jejich krásu. Výrobce je nekompromisní pokud jde o kvalitu a dlouhou životnost svých výrobků. Zaměřuje se hlavně na módní design, spolehlivost a atraktivní cenu. To oceňují zákazníci, kteří vysoce hodnotí podlahové krytiny této značky.