Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Výška (cm)
Šířka (cm)
Zbarvení
Barva
Více
Styl
Počet úložných prostorů
Rošt v sadě
Včetně matrace
Kolekce
Více
Hloubka (cm)
Orientace
S možností spaní
Úložný prostor
Potahová látka
Povrchová úprava předního dílu
Dostupnost osvětlení
Hledat

Dětské postele

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    8
7799,00 Kč / ks

Výrobok v 2 variantách

4699,00 Kč / ks

Výrobok v 2 variantách

2099,00 Kč / ks
4249,00 Kč / ks

Výrobok v 2 variantách

4699,00 Kč / ks

Výrobok v 2 variantách

4619,00 Kč / ks

Výrobok v 2 variantách

1    3  4  5    8
Matrace pro miminko – jakou vybrat? Řiďte se těmito 5 faktory

Matrace pro miminko – jakou vybrat? Řiďte se těmito 5 faktory

22.04.2021

Vhodně zvolená matrace pro kojence znamená klidné, bezpečné a prospané noci - pro dítě i jeho rodiče! Je také zárukou zdravé páteře a minimalizování rizik vadného držení těla. Malé děti tráví většinu dne v posteli. Proto musíme zvolit kvalitní matraci...

Dětský den trvá nepřetržitě!

Dětský den trvá nepřetržitě!

25.05.2021

Magické datum se rychle blíží - 1. června - tento speciální den se každý rok třpytí barvami radosti, splněných snů, mnoha emocí a jen krásných okamžiků. Je to den, kdy se miliony dětí po celém světě usmívají - je to den, kdy nejdůležitější jsou ty nejmenš

Jak se vyhnout chybám při uspořádání pokoje pro školáka?

Jak se vyhnout chybám při uspořádání pokoje pro školáka?

13.07.2020

Každý, kdo někdy uspořádal dětský pokoj, ví, kolik různých funkcí musí plnit. Nejen funkcí zábavy a spánku, ale také učení. Začátkem školy dítě potřebují samostatnou zónu a vhodnou organizaci prostoru. Po zahájení vzdělávání dítě potřebuje prostor pro...

Patrové postele – ideální řešení pro dětský pokoj

Patrové postele – ideální řešení pro dětský pokoj

09.11.2020

Dětský pokoj je velmi důležitou místností v domácnosti. Každý rodič chce, aby jeho děti měly pohodlné a bezpečné místo pro výuku, odpočinek a spánek. Co když jeden pokoj musí sdílet dva nebo více sourozenců? Jak si vybrat pohodlnou a bezpečnou patrovou...

Vybíráme postel pro teenagera - typy jednolůžkových postelí

Vybíráme postel pro teenagera - typy jednolůžkových postelí

20.11.2020

Nábytek do dětského pokoje vyžaduje výměnu každých pár let. Nejčastěji měníme kancelářské židle a psací stoly pro děti. Potřeba přizpůsobit nábytek výšce dítěte závisí na rychlosti růstu dítěte. Totéž platí pro dětské postele. Nastává okamžik, kdy je ...

Pro naše nejmladší zákazníky, tzn. dětské postele

 

Každý člověk stráví v posteli až osm hodin denně. Spánek vám umožňuje regenerovat síly, odpočívat po náročném dni a připravit se na události dalšího dne. Nejinak je tomu u dětí a možná je tato otázka obzvlášť důležitá v případě každého batole - zdravý spánek je zárukou správného vývoje. Tady není prostor pro kompromisy! Ujistěte se, že máte pro své dítě vhodnou postel. S naší nabídkou postelí bude takový výběr mnohem snazší. Podívejte se sami, co jsme pro vás připravili. Kategórie: Dětské postele.

 

Dětské postele- Baumax.cz

 

Jaká by měla být ideální dětská postel?

Nábytek, jako jsou dětské postele, je speciální druh, který by měl mít určité vlastnosti. V první řadě musí být pohodlné. Pohodlný a zdravý spánek je nesmírně důležitý pro správný vývoj a růst vašeho dítěte. Přece jenom dbáte na to, aby vaše dítě nechodilo spát pozdě, probouzelo se v pravidelnou dobu, že? Ujistěte se proto, že má vhodné místo na spaní. Matrace by proto neměla být příliš tvrdá a její rozměr příliš malý. Vaše dítě nebude správně spát v nepohodlné a malé postýlce.

Dětské postele, které pořídíte pro vaše dítě, musí být bezpečné. Dbejte tedy na pečlivé zpracování a stabilitu dětských postelí. Pokud kupujete postýlku se zábranou, dbejte na to, aby dřevo nemělo ostré hrany, a aby její prvky byly stabilní. Produkty, které nabízíme, jsou vyrobeny z materiálů nejvyšší kvality a vyznačují se také výjimečným zpracováním. Vyplatí se je tedy koupit – kvalitní kus nábytku bude bezpečný a bude vašemu dítěti sloužit po dlouhou dobu.

Dětské postele by měly být vyrobeny z vhodných materiálů. Nejlepší je investovat do dřevěných modelů. Přírodní dřevo je příjemný materiál, ideální pro dětský nábytek. Nábytek z borovice a mezi nimi - postele z borovice (borovicové postele), jsou u našich zákazníků mimořádně populární. Dřevěná postel z masivního dřeva je ideální pro děti. Nejběžnějšími druhy dřeva jsou borovice, buk nebo dub. Dřevo je velmi často natřeno na bílo, světlými nebo pastelovými barvami. Takové barvy jsou příjemné a útulné a budou se líbit každému z našich malých klientů. Dětská postel může být také vyrobena z vysoce kvalitní MDF nábytkové desky, tzn. dřevovláknité desky pokryté dýhou. MDF deska umožňuje větší různorodost, pokud jde o tvar, barvy a vzory.

 

Dětské postele- Baumax.cz

 

Dětské postele - něco pro chlapce a něco pro holku

V nabídce našeho obchodu najdete výrobky vhodné jak pro holku, tak pro chlapce. Podle těchto kritérii, si vyberete výrobek, který bude vašemu dítěti dokonale vyhovovat.

Postele pro holky jsou modely, které budou perfektně ladit do pokoje každé malé princezny. Světlé postele nebo nábytek v bílých barvách malou holčičku určitě potěší a dodá jejímu pokoji specifický charakter. Nabízíme také postele s motivy zvířátek. Je to skvělé vybavení pro pokoj mladé milovnice zvířat. Nabídka postelí - domečků je také velmi atraktivní. Vaše dítě si může vyzdobit malý domeček přesně podle svých představ. Díky tomu bude mít vaše dítě perfektní dětský svět.

Kluky určitě potěší návrhy speciálně určené pro ně. Postele pro kluky jsou atraktivní modely, které vaše dítě uvedou do světa klukovských zájmů. Máme v nabídce jedinečné postele ve tvaru auta - skutečný hit mezi chlapci. Pokud váš kluk miluje superhrdiny, máme postele, které si určitě také oblíbí. Komiksové postavičky vždy budou s ním během spánku. Taková postel bude sloužit nejen ke spaní, ale také k zábavě. Navíc zdůrazní styl a charakter interiéru dětského světa.

 

 

Patrové postele nebo jak chytře uspořádat dostupný prostor

Máte dvě děti, které sdílejí jeden pokoj? Umístění dvou oddělených postelí výrazně zmenší dostupný prostor? Máme na to způsob! Atraktivní dětská patrová postel (vysoké postele a válendy) tento problém vyřeší. Patrové postele vám umožní umístit dvě místa na spaní na plochu, kterou obvykle zabírá jedno dětské lůžko. Při nákupu věnujte zvláštní pozornost zpracování postele. Bezpečná postel zajišťuje bezpečnost vašeho dítěte.

Naše nabídka zahrnuje patrové postele a palandy s dodatečnými zásuvkami. Zásuvky pod postel (šuplíky pod postel) můžete zakoupit v sadě s dětskou postelí nebo si můžete zásuvky pod postele koupit samostatně. Díky tomu získáte další úložný prostor. Zásuvka vám umožní uložit do něj náhradní ložní prádlo, deky, sezónní oblečení nebo hračky.

 

Dětské postele- Baumax.cz

 

Postele a vybavení pokojů pro vaše děti

Dětský nábytek (nábytek do dětského pokoje) nejsou jen dětské postele. Do této kategorie patří také další nábytek, který se bude hodit do každého dětského pokoje. Podívejte se sami, co jsme pro vás v našem obchodě připravili.

Mladý člověk každý den čelí školním úkolům, rozvíjení svých vášní a zájmů. Aby se mohl tomu naplno věnovat, potřebuje pro sebe vhodné místo. Příslušné dětské psací stoly budou naprosto nezbytným prvkem vybavení každého dětského pokoje. K psacím stolům budou potřebné dětské židle. Barevné, veselé modely budou ideální! K psacím stolům musíte koupit dětské regály (regály do dětského pokoje), dětské komody a dětské šatní skříně (skříně a skříňky do dětského pokoje).

Do pokoje pro nejmladší členy rodiny můžete také přidat vhodné výrobky pro volný čas. Mezi takové vybavení určitě patří dětské pohovky a dětské sedačky - dětská rozkládací postel. Ty navíc jsou dobrou alternativou pro dětské postele. Vysoce kvalitní čalouněný nábytek pro volnočasové aktivity potěší malého uživatele. Do dětských pokojů budou vhodné také dětské pufy (podnožky a taburety).

 

Dětské postele- Baumax.cz

 

Ideální postel pro dítě podle věku vašeho dítěte

Děti rychle rostou, takže jakmile bude zakoupena postel pro kojence, bude brzy muset být nahrazena větší. Stojí za to o tom přemýšlet, protože některý nábytek může růst s vaším dítětem a vydrží déle než jiné, méně funkční modely.

Dětské postýlky je nutné zakoupit pro kojence. Nábytek tvoří obvykle měkké matrace obklopené vysokými zábrany. Chrání dítě před vypadnutím, zvyšují pohodlí rodičů při péči o dítě. Čím je dítě starší, tím by měla být matrace umístěna níže. Díky tomu může dítě bezpečně spát ve své postýlce. Když je dítě dost velké na to, aby mohlo samo opustit postýlku, lze jednu z bočních zábran stáhnout. Díky tomu bude batole moci samo vejít a sejít z postýlky.

Pokud se už vaše dítě nevejde do původního nábytku, měli byste investovat do nové postele. Dětské postele mohou mít různé velikosti, pokud si koupíme takové, které mají délku alespoň 200 cm, můžeme si být jistí, že je využijí i starší děti.

Mladý, dospívající člověk bude potřebovat něco zvláštního. Postele pro teenagery poskytnou vám i vašemu dítěti módní a moderní prvek vybavení interiéru. Náš obchod nabízí vysoce kvalitní výrobky, jejichž barevné provedení a design osloví každého mladého člověka. Postele pro teenagery se často prodávají jako součást větších sérií. Nákup kompletní sady nábytku do dětského pokoje bude skvělý nápad!

 

Dětské postele- Baumax.cz