Dárek k MDŽ 2023!

Magické datum 8. března – Mezinárodní den žen se rychle blíží. Nečekejte na poslední chvíli, zjistěté ještě dnes, čím můžete svou milovanou ženu překvapit. Vyberte dárek, který si získá její srdce!

 


Mezinárodní den žen - svátek, který se datuje od počátku 20. století, přesněji od roku 1910. Jeho původní myšlenkou bylo prosazování práv žen a společenský boj za popularizaci jejich volebních práv. V průběhu dalších desetiletí prošel svátek žen skutečnou metamorfózou, dnes již nepřipomíná nic z doby před lety. Dnešní Mezinarodní den žen je vyjádřením úcty, lásky a uznání ženám všech věkových kategorií.

 

Perfektní dárek ke Dni žen - představujeme nápady, které překvapí každou ženu!


Mezinárodní den žen je nejlepší čas na speciální dárek pro ženu, která je blízká vašemu srdci: manželka, partnerka, dcera, matka, sestra a kamarádka. Před muži stojí nelehký úkol – jaký dárek by měli vybrat, aby vyjádřili vděčnost, lásku a úctu ženám, které provázejí jejich životy? Co darovat, aby vykouzlit úsměv na tvaří ženy a udělat jí skutečnou radost ? Máme pro vás zcela mimořádné nápady na nejlepší dárky pro dámy. Dárky ke Dni žen nemusí být nudné! Podívejte se, jak můžete překvapit dívky a ženy na jejich svátek.

 

Obývací pokoj ve stylu glamour - interiér, který si zamiluje každá žena

Dzień kobiet - prezenty w stylu glamour


Ženy milují třpyt a to nejen v podobě šperků, ale také drobností a dekorací, kterými se denně obklopují. Hledáte skvělý tip na dárek ke Dni žen? Dárek, který předčí lesk šperků? Proměňte běžný obývací pokoj v elegantní a designový interiér v glamour stylu.
Význam slova glamour je: okouzlující, třpytivý, přepychový, půvabný, elegantní a výjimečné pohodlný. Zajímá vás, jaké produkty v glamour stylu vám můžeme nabídnout? Určitě se podívejte na naši nabídku a nechte se inspirovat!

 

 

Aranžmá, které promění koupelnu v domácí SPA

Jaki upominek na dzień kobiet wybrać? Podpowiadamy


Koupelna ve stylu SPA, komfortní místo pro odpočinek po náročném dni práce, povinnostech a každodenních výzvách. Místo, kde každý večer může slavit „Den žen“. Každá žena sní o takové privátní SPA zóně. Zařídit si luxusní místo k odpočinku nemusí být složité ani drahé. Jednoduché designové prvky a dekorace, jako jsou vonné svíčky, luxusní kosmetika, nový kus nábytku přidaný do uspořádání koupelny, dokážou proměnit obyčejnou koupelnu v elegantní SPA koupelnu, kterou žádná žena nepohrdne. Lákavá nabídka? Níže naleznete dekorační prvky, které vám pomohou připravit neobvyklé překvapení ke Dni žen.

 

Tajemná zahrada - nápad na osobní dárek ke Dni žen

Aranżacja ogrodu  - doskonały pomysł na prezent


Mezinárodní den žen připadá na začátek března – období, kdy příroda ožívá, svět kolem znovu kvete a láká svými svůdnými barvami. Proto je naším dalším návrhem na jedinečný dárek ke Dni žen úprava zahrady, terasy nebo balkónu. Použijte pohodlný zahradní nábytek - houpačky, zahradní vířivky a elegantní doplňky a vytvořte aranžmá jako z pohádky. Dárky pro ženy nemusí být nudné a standartní, občas je dobré udělat něco nestandardního, co přelomí každodenní rutinu a překvapit milovanou ženu tím nejúžasnějším dárkem. Při výběru dárku pamatujte na to, že svátek žen se koná jednou ročně, ale z dárku, který připravíte, radost zůstane na dlouho. Obdarovaná žena vaši snahu jistě ocení.

 

 

Květiny v neobvyklé podobě – perfektní, vkusný dárek

 

Ciekawe prezenty na dzień kobiet


Říká se, že květiny potěší každou ženu. Je v tom samozřejmě zrnko pravdy. Jsme si však vědomi, že jde také o velmi populární dárek, proto u příležitosti blížícího se svátku navrhujeme darovat květiny ve zcela jiné podobě - jako dekorativní kus nábytku či prvek vybavení interiéru. Rostlinné motivy jsou výjimečně módním trendem a nabídka našeho obchodu v této kategorii je opravdu působivá. Květiny v neobvyklé podobě? Proč ne! V našem internetovém obchodě a kamenném obchodě najdete dárky na každý rozpočet, počínaje od drobných textilií, přes obrazy, hodinky, doplňky a dekorace až po efektní pohovky, sedací soupravy nebo křesla.

 

Pokud hledáte nápad na jedinečný, personalizovaný dárek, doporučujeme vám se podívat do našeho internetového obchodu nebo sítě kamenných obchodů! Podívejte se na naše návrhy pro nejzajímavější inspirace, vyberte si jedinečný dárek a udělejte radost své blízké osobě.
Samozřejmě kromě samotného dárku můžete své drahé darovat i kytici krásných květin, jít spolu na procházku, do kina, na výlet nebo romantickou večeři. Pamatujte, že 8. března by se měla každá žena cítit jako skutečná královna!