Doporučené výrobky

Arrow right icon
Arrow left

Nakupujte levněji s aplikací

Arrow right icon
Arrow left

Doporučené výrobky

Arrow right icon
Arrow left

Leták

Arrow right icon
Arrow left

Inspirace

Novinky

Arrow right icon
Arrow left

O firmě

Zachovali jsme tradici značky Baumax i dobré jméno, ale jinak jsme se zcela změnili. Změnili jsme se pro Vás a díky Vám – našim zákazníkům. Potřeby, cíle a vize našich zákazníků se vždy nacházejí v centru našeho zájmu. Jsme moderní dynamickou společností, která se Vašim potřebám přizpůsobuje. Náš sortiment přizpůsobujeme Vašim přáním a požadavkům. Ve všech našich 23 velkoplošných prodejnách ale i v našem e-shopu naleznete vše pro byt, dům i zahradu.

Vynikáme nejširší bezkonkurenční nabídkou podlahových krytin, obkladů, dlažeb, laminátových i dřevěných podlah i dveří.

Pokud jste se rozhodli zrenovovat, nebo postavit novou koupelnu, jste u nás správně. Jen u nás naleznete širokou nabídku sanitární keramiky, van, sprchových koutů, vodovodních baterií a koupelnových doplňků. Vyberete si i kvalitní kuchyňské linky, sedací soupravy, obývací stěny, pohovky a ostatní nábytek a nejen to. Rozsáhlá nabídka vybavení pro práci i odpočinek na zahradě, rostliny, široká nabídka nářadí, barev, stavební chemie, zařízení interiéru jsou samozřejmostí. Vše od renomovaných a prověřených výrobců.

Přesvědčíme Vás o tom, že náš sortiment vyniká širokou nabídkou, vysokou kvalitou a dostatečným množstvím, ale vždy nejnižší cenou na trhu! Naši zkušení specialisté, Vám díky svým praktickým zkušenostem vždy poskytnou kvalitní a odborné poradenství. Každý den pro Vás připravujeme atraktivní a jedinečné nabídky. Karta stálého zákazníka vám umožní získat další dodatečné výhody. Jsme hrdou rodinnou firmou, pro kterou čest, tradice, důvěra a zásadovost, jsou základem všeho. Na to se můžete vždy spolehnout.