Newsletter

Aktuálně hledáme

Prodavač/ka - Praha

02.12.2016

Baumax – firma se stejnou obchodní značkou, ale s novým majitelem BM ČESKO s.r.o. a novým přístupem.

Náš cíl je spokojený zákazník i zaměstnanec.

Vytváříme nové pracovní kolektivy s odborníky ve všech profesích a přátelskou atmosférou na všech pracovištích.

V souvislosti s touto pozitivní změnou hledáme kolegy/kolegyně

Termín nástupu: IHNED

Náplň práce:

·         Průběžné doplňování regálů

·         Starost o kvalitní prezentaci zboží

·         Zajišťování a poskytování kvalifikovaných informací zákazníkům o prodávaném zboží, poskytovaných službách apod.

Požadujeme:

·         Střední odborné vzdělání s výučním listem

·         Samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost

·         Orientace na zákazníka, pečlivost, osobní iniciativa

·         Příjemné vystupování

·         Zájem o dlouhodobou spolupráci

·         Časovou flexibilitu - práce i o víkendu

·         Praxe v oboru – VÝHODOU

·         Výpis z rejstříků trestů

Nabízíme:

·         HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

·         Nadstandardní mzdové ohodnocení

·         Samostatnou a odpovědnou práci

·         Možnost seberealizace

·         Příjemné pracovní prostředí a kolektiv

·         Zaměstnání ve stabilní společnosti s pozitivní perspektivou

·         Slušné jednání a zázemí mezinárodní firmy

V případě Vašeho zájmu, prosíme o zaslání CV.

Zasláním Vašeho CV a motivačního dopisu souhlasíte, aby poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity společností BM Česko s. r. o., Türkova 1272/7, 149 00 Praha 4 v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

V případě, že na Váš životopis nebudeme reagovat do 14 dní, byl pravděpodobně upřednostněn jiný kandidát na danou pozici. Děkujeme za pochopení.